Tunceli Evden Eve Nakliyat

Taşınmanın ne kadar zorlu bir iş olduğunu biliyor yükünüzü hafifletmek için hizmet veriyoruz. Firmamız başta Tunceli olmak üzere pek çok ilde hizmet veren kaliteyi ucuza sunan bir nakliyat firmasıdır.

Hizmetlerimiz

Firmamız Türkiye’nin pek çok ilinde hizmet sunmakta olan geniş personel kadrosu bulunan büyük bir işletmedir. Her türlü ihtiyacınız doğrultusunda nakliye hizmeti sunulmaktadır. Hastane nakliyat, Depo nakliyat, Elektronik eşya nakliyat, Evden eve nakliyat gibi pek çok konuda faaliyet göstermekteyiz.  Firmamızın müşterilerine paketleme hizmeti de sunmakta olup fiyatlarımız konusunda son derece iddialıyız. Tunceli evden eve nakliyat fiyatları arasında en düşük fiyat ile hizmet sunan şirket konumumuzu koruyor, düşük fiyatta dahi kaliteden ödün vermiyoruz.

Araçlarımız

Araçlarımızın hepsi son model olup eşya taşımaya uygun donanım ve fonksiyonlara sahiptirler. Geniş araç filomuz ile her türlü yüke uygun araç bulunmaktadır. Personellerimiz uzun yola dayanıklı ve deneyimli olup Türkiye’nin her yerine ulaşımınızı kolaylıkla sağlayacaklardır.

Paketleme Hizmeti

Paketleme hizmeti sunarken amacımız müşterilerimizin taşıma ve yerleşme süresini azaltmaktır. Paketleme konusunda yardım talep etmeniz durumunda taşınma için belirlenmiş olan günden yaklaşık olarak 1 tam gün önce çalışmalara başlamaktayız. Paketleme konusunda özel ekipmanlar kullanmaktayız. Böylece kırılma, kirlenme ve parçalanma gibi rizikoların önüne geçilmiş olmakta hem de yeni evinizde eşyalarınızın kolayca yerleştirilmesini sağlamaktayız. Kullandığımız ambalajlama malzemeleri eşyanın türüne göre farklılık arz etmekte olup, son teknoloji ürünlerdir. Tüm paketleme işlemlerimizi personellerimiz itina ile gerçekleşmekte ve yeni evinizde yerlerine yerleştirmektedir. Eşyaların montajı, beyaz eşyalarınızın kurulumu ve de montajları firmamız tarafından yerine getirilecek olup paketleme için alınan ücretten başka ücret talep edilmemektedir.

 Tunceli evden eve nakliyat fiyatlarına göre firmamız en ucuz firma özelliğini taşımaktadır. Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi firma kampanyalarımız ve fiyatlarımız konusunda da daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tunceli evden eve taşımacılık konusunda en kaliteli firmayız…

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi