Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon da evden eve nakliyat firması aramaktaysanız firmamız bütün hizmetleri ve kalite anlayışı ile taleplerinizi karşılayacak niteliktedir. Firmamız özellikle Karadeniz’in incisi olan Trabzon ilinde hizmet vermekte olan nakliye firmalarından birisidir. Trabzon evden eve taşımacılık hizmetlerinde yıllarca nakliye sektöründe çalışmış olmanın verdiği kalite ve hizmet anlayışı ile çalışmaya devam etmekteyiz.

Çalışma Politikamız

Firmamız için her noktadan daha önemli ve dikkat gerektiren bir husus vardır. O da iş güvenliğidir. İş ve işçi güvenliğine son derece önem veriyoruz, Can güvenliği sağlayıcı önlemleri almadan çalışmaya başlamıyoruz. Eşyalarınızı kapalı kasa araçlar içerisinde taşıyoruz. Bu durum öncelikle çevrede ki insanların can daha sonra müşterilerimizin mal güvenliği için oldukça önemlidir. Hizmetlerimizin tamamı neredeyse bütün risklere karşı sigortalı olup faaliyetlerimiz sırasında meydana gelen zararlar sebebi ile müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Firmamız personellerinin tamamı deneyimli işinde uzman olup araçlarımızın her türlü ruhsat ve izin belgeleri bulunmaktadır. Araçlarımız ayrıca uzun yola uygun olarak hizmet vermekte ve Türkiye’nin her noktasına nakliye faaliyeti sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Pek çok firmanın aksine firmamız paketleme hizmetini de nakliyat hizmetine dahil etmiştir. Eşyalarınızı toplama paketleme ve yeni evinize yerleştirme konusunda da siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Taşınmak firmamız sayesinde artık eskisi kadar yorucu ve uzun sürmüyor. Trabzon içerisinde yer değiştirmek istiyorsanız taşınmanız firmamızla yaklaşık olarak 1 tam günde, paketleme faaliyetleriniz de bize yaptırmanız durumunda 1,5 günde bitecektir. Mesafeli nakliye hizmetlerimizde maksimum bu süre 2-2,5 gün kadar sürmektedir. Maksimum 2.5 gün içerisinde yeni evinize taşınmış ve tadını çıkarıyor olacaksınız. Tekerlekli portatif asansör sistemi nakliye hizmetlerinin olmazsa olmazıdır. Firmamız eşya taşıma hizmetlerinin tamamında hızlı ve kolay olduğu için tekerlekli asansör sistemini kullanmaktadır. Trabzon evden eve nakliyat konusunda sunduğumuz hizmet kalitesi sizi memnun edecektir. Trabzon evden eve nakliye fiyatları konusunda uygun fiyat tablomuzu incelemenizi önermekteyiz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi