Tokat Evden Eve Nakliyat

Tokat ilini merkez alarak çalışmakta olan firmamız yıllarca bu sektörde hizmet vermiş olmanın gerektirdiği tecrübe ve deneyim ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin aklınıza gelebilecek her noktasına nakliye hizmeti sunmakta olan firmamız uygun fiyatı ve deneyimli ekip arkalarımızla yüzde yüz memnuniyet garantisi sunuyoruz. Tokat evden eve nakliye firması olarak farkımız…

Araçlarımız

Firmamız oldukça geniş bir araç filosuna sahip olup her türlü nakliye işiniz için araç temin edilmektedir. Genellikle ev eşyası nakliyesi yapmaktayız fakat talep halinde elektronik eşya, depo malzemeleri, inşaat malzemeleri içinde nakliye hizmet sunmaktayız. Firmamız şoförleri uzun yol konusunda tecrübelilerdir. Şehir içi değil de şehirlerarası nakliye yaptırmak istemekteyseniz deneyimli personellerimiz tarafından eşyalarınız güvenle taşınacaktır.

Hizmetlerimiz

Firmamız nakliye hizmetine ek olarak paketleme hizmeti de sunmaktadır. Taşınma işleminin en sıkıntılı evresi olan eşyalarınızı toplama ve zarar görmeyecek şekilde paketleme işleminde sizlere yardımcı oluyoruz. Bu işlem sırasında tamamen istekleriniz doğrultusunda hareket edilir. Olabildiğince boşaltılması ve yerleştirilmesi kolay olacak şekilde sınırlandırma gerçekleştirilir. Eşyaları taşırken pek çok firmada olmayan aletler kullanmaktayız. Örneğin kıyafet taşıma dolabı oldukça işinizi hafifletecek bir yeniliktir. Bu dolay sayesinde kıyafetlerinizi birkaç dakika içinde toplama ve yeni evinizde kırışmadan yerine yerleştirme imkânı bulursunuz.

Faaliyetlerimizin tamamı sigortalıdır. Hasarlarınızın tamamı karşılanmakta ve bu sigorta için fiyatlarımıza herhangi bir ücret yansıtmamaktayız. Taşıma işlemlerinde iş güvenliği hassasiyet gösterdiğimizin noktaların başında gelir. Yaptığımız işin özel bir dikkat gerektirdiğini biliyor ve iş, işçi sağlığını her şeyin önünde tutuyoruz. Eşyalarınızı da kendi eşyalarım gibi koruyor, oluşabilecek maddi kayıpların her şekilde önüne geçmeye çalışıyoruz.

Tokat evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamız oldukça avantajlıdır. Fiyatlarımız oldukça uygun olup olabildiğince maliyet düşürme yöntemleri kullanılmaktadır. Kalite düşürmeden maliyeti düşürerek müşterilerimizin memnuniyetini amaçlamaktayız. Uygun fiyatlı hizmet için bize ulaşın. Unutmayın Tokat evden eve taşımacılıkta lider firma biziz…

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi