Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ evden eve nakliyat firması olarak başta Tekirdağ ili olmak üzere 7 bölge, 81 il her il, ilçe ve köye nakliye hizmeti sunmaktayız. Firmamız yıllardır bu sektörde olmanın sağlamış olduğu tecrübe ve güvenle büyüyerek ilerlemektedir.

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz nakliye ve taşıma ile sınırlı kalmamakta olup, aynı zamanda taşınmanın en zorlu aşaması olan paketleme, de montaj ve montaj gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Bu hizmetlerin tamamı işletmemiz personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzun mesafeli nakliye hizmetlerinde ise olabildiğince konforlu, uzun yola ve mevsim şartlarına uygun araçlar kullanılmaktadır. Şoförlerimizin tamamı uzun yol konusunda deneyimli olup taşınma sırasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Eşyalarınız firmamız tarafından getirilecek olan raylı, elektronik ve portatif asansör sitemi ile binadan çıkarılır, kapalı kasa araçlara yüklenir. Böylece hem hızlı hem de az maliyetli olarak eşyalarınızı taşımış olursunuz. Eşya nakliyesinde kapalı kasa araçlar kullanmamızın sebebi her şeyden önce iş güvenliğidir. Yolculuk sırasında meydana gelebilecek rizikolarda en az zarar kapalı kasar araçlarda olmaktadır. Can ve mal güvenliğinizi önemsiyor meydana gelebilecek en ufak rizikolara karşı önlem alıyoruz. Firmamız taşımacılık konusunda ruhsatlı bir firmadır. Yasal olarak çalışmaktayız. Anlaşmalı sigorta şirketlerimiz herhangi bir hasar durumunda ortaya çıkabilecek hasarı üstlenmektedirler. Eşyalarınız hiçbir koşulda araç içerisine sabitlenmeden taşınmaz. Yolculuk sırasında meydana gelebilecek devrilme, kırılma gibi tehlikeler bu şekilde engellenmiş olmaktadır.

Tekirdağ evden eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmenizi ve fiyat almanızı mutlaka öneririz. Tekirdağ evden eve nakliye fiyatları konusunda oldukça iddialı konumdayız. Piyasada ki en uygun fiyatların işletmemizde olduğunuz siz müşterilerimize garanti ediyoruz. Kalite, iş güvenliği ile hizmet vermekteyiz. Yüzde yüz sigortalı olan hizmetlerimiz için kişiye özel indirimlerimiz mevcuttur. Eşyalarınızı önemsiyor onlara itina ile davranıyoruz. Taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştı…

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi