Sivas Evden Eve Nakliyat

Taşınmak pek çok insanı ekonomik yönden zorlayan bir süreç bu sebeple insanlar nakliyat firmaları ile anlaşmak yerine araç kiralayıp kendi eşyalarını kendileri taşımaya çalışıyorlar. Fakat Sivas evden eve nakliyat firmamız ile bu iş çok daha kolay. Sivas ilin de de hizmet vermekte olan firmamız uygun fiyat seçenekleri ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile yükünüzü hafifletiyoruz.

Hizmetlerimiz

Sivas evden eve taşımacılık firmalarının pek çoğu yalnızca nakliye hizmeti sunuyor. Firmamız ise diğer pek çok firmanın aksine taşınma esnasında ihtiyacınız olabilecek her türlü destek hizmetini müşterilerimize sağlamaktayız. Fiyatlandırma konusunda oldukça iddialı bir firmayız. Sivas evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyatlı firma olarak hizmet vermekteyiz. En uygun fiyat ve yüksek kalite garantisi sunmaktayız. Firmamız başta Sivas ili olmak üzere 7 bölgenin tamamına hizmet götürmektedir. Sivas içi için sabit ücret tarifesi sitemi uygulanmakta olup ilçeler ve köylerde fiyatlandırmada belli değişikliklere gidilebilmektedir.

Araçlarımız ve Deneyimli Personel Kadromuz

Taşımacılık konusunda ruhsatlı bir işletmeyiz. Taşımacılık hususunda işletmemiz sigortalı olup herhangi bir zarar durumunda sigorta şirketimiz zararı karşılamaktadır.  Hemen hemen her rizikoya karşı sigorta uygulanmakta olup, ücrete herhangi bir artış olarak yansımamaktadır. Araçlarımızın tamamı son model olup, her türlü hava koşulunda aksilik yaşamadan taşıma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Kapalı kasa araçlarımız da bulunmaktadır. Bu araçlar özellikle ev eşyası konusunda tercih edilmektedir. Personellimizin tamamı işinde uzman, genç, dinamik ve deneyimlidir. Taşıma işlemlerinde son model teknolojik cihazlar ve aletler kullanılmakta maliyeti düşürerek daha hızlı hizmet vermenin yolları aranmaktadır.

Sivas evden eve taşımacılık firmaları arasında zirve de olan firmamız her zaman iş güvenliğine önem vermiş ve iş güvenliği için bütün tedbirleri almıştır. Hizmetlerimizi titizlikle yerine getirmekte ve iş güvenliğine her daim önem vermekteyiz. Eşyalarınıza hasar gelmeden yeni evinize taşınması için dikkat gösterirken insan hayatını göz ardı etmiyoruz. Uygun fiyat aramaktaysanız sitemizi ziyaret etmenizi ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi almanızı öneririz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi