Sirgortalı Taşımacılık

Adres değişikliği yapanlar taşınma sırasında oluşabilecek olan sorunlar nedeni ile günler öncesinde büyük bir stres yaşamaktadır. Özellikle çalışanların yeni bir adrese taşınması hem yorucu hem de zorlayıcı bir dönemden geçilmesine neden olmaktadır. Bu durumda profesyonel olarak yardım alınması işlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılık mağdur olmadan eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlayan bir hizmettir. Bu durumda yapılan ekspertiz incelemeleri sırasında sizlere sunulacak olan sigorta hizmeti ile eşyaların tamamının sigortalanması sağlanmaktadır. Taşıma sırasında oluşabilecek olan zararlar nedeni ile mağdur olmak istemeyenler bu taşımacılık seçeneği ile kendilerini güvence altına almaktadır. Yapılan işlemlerin her aşamasında geçerli olacak şekilde düzenlenen belgeler ile yaşanan aksiliklerde zararınız sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Eşyaların evde paketlenmesi, taşınması, araca yüklenmesi, araç ile ulaşım sağlanması, eve çıkartılması işlemlerinde kırılan veya zarar gören eşyalar olması durumunda bu hizmetten yararlanan müşteriler mağdur olmadan haklarını almaktadır.

Ev veya ofis gibi farklı alanların taşınmasında özellikle değerli eşyaları olanlar risklere karşı kendilerini güvence altına almak istediklerinde belirlenen sigorta fiyatları üzerinden yapılacak olan anlaşma ile sigortalı taşımacılık işlemi yapılmaktadır. Taleplerinizin bu yönde olması durumunda karşılıklı olarak atılacak imzalar ile belgelerin öngördüğü koşullara göre zararınız karşılanmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi almak istediğiniz de sigorta firması ile görüşmelerinizi yapmanız için sizlere yardımcı olunmaktadır. Eşyaların taşınması sırasında mobilyalarda demonte işlemi yapıldığından bu durum karşısından yeniden adrese ulaşıldığından montaj işlemleri yapılmaktadır. Olası bir sorun çıkması halinde büyük maliyetli sorunlarla karşı karşıya kalarak zor durumda kalmanızı önlemek amacı ile verilen bir hizmettir. Her müşteri taleplerini bu yönde yaparak verilen fiyatlar üzerinden eşyalarını sigortalı yaptırma imkanı bulmaktadır. Eşyaların durumuna göre sigorta firması incelemeleri tamamladıktan sonra sizlere geri dönüş yaparak bilgi almanızı sağlamaktadır.

Günümüzde yaşanan pek çok olaylar nedeni ile güveni kırılan kişiler kendilerini rahatlatmak amacı ile eşyalarını sigorta altına aldırmayı tercih etmektedir. Bu hizmet seçeneğini sizlere sunarak bu şekilde alacağınız hizmetlerden sonuna kadar memnun kalmanızı sağlamak amacı ile çalışmalarımıza aralıksız olarak devam ediyoruz. Yıllardır nakliyat alanında yapılan yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek bu şekilde nasıl daha iyi olacağımızın bilincinde hizmetlerimize devam ederek siz değerli müşterilerimize kaliteli sonuçlar almaları konusunda yardımcı oluyoruz. Profesyonel ekibimiz her aşamada sizlere merak ettiğiniz soruların cevaplarını vererek bilgi almanızı sağlamaktadır. Taşınmanın yalnızca keyfini çıkartmak isteyenler bu konuda kendilerini güvence altına alarak yeni bir çevrede olmanın heyecanını doya doya yaşamaktadır. Deneyimli ekip tarafından her aşamasında itinalı olarak çalışma yapılacağı için nakliyat işlemini sonunda eşyalarınızı aynı şekilde teslim alabilir ve bu sayede düşündüğünüzden daha da kısa sürede yerleşerek evinizin keyfini çıkartma imkanı da bulabilirsiniz.

Sigortalı taşıma, sigortalık nakliyat, sigortalı taşımacılık, güvenli taşımacılık, sigortalı nakliye işlemleri

Hemen Arayın
Adres Tarifi