Sinop Evden Eve Nakliyat

Sinop evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyatlı hizmetlerimizi siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sinop ili merkezli çalışmakta olan firmamız özellikle Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren 1 numaralı nakliye firmasıdır.

Hizmetlerimiz

Müşteri memnuniyeti, iş ve işçi güvenliğini her şeyinin önünde tutuyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet götürmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi geliştiriyor kaliteyi ucuza sunmaya çalışıyoruz. Firmamız en uygun fiyat garantisi vermektedir. Sinop evden eve nakliyat fiyatları arasında en uygun fiyat seçenekleri ve kişiye özel kampanyalarımızla bir numaralı firma olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize eşya paketleme, nakliye ve araç yükleme konularında hizmet vermekteyiz. Nakliye fiyatımıza yalnızca nakliye ve eşya taşıma hizmetleri dâhil olup paketleme ve montaj işlemlerine ayrıca ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Araçlarımız

Firmamız Türkiye’nin en geniş nakliyat araç filosuna sahip işletmelerden birisidir. Her türlü yük için taleplerinizi karşılayacak büyüklükte aracımız bulunmaktadır. Firmamız taşımacılık faaliyetleri için her türlü ruhsat ve izin belgesine sahip olup yasal olarak faaliyet göstermektedir. Şoförlerimiz uzun yol deneyimli ve donanımlıdır.

Alet, Ekipmanlarımız

Firmamız için önemli olan noktalardan biriside taşınma işleminde zamanı kısaltmaktır. Bu sebeple taşımacılık hizmetinde çok fazla kullanılan bir sistem olan tekerlekli asansör sitemi kullanmaya başladık. Bu asansör taşınma sürenizi 2 saat gibi oldukça kısa bir süreye düşürmektedir. Böylece saatler süren taşınma ve eşya taşıma işleminden kurtulmuş olursunuz. Paketleme hizmetlerinde de eşyaları kolayca kırışmadan dağılmadan taşıyabileceğimiz sistemler kullanmaktayız. Bu araçlar sayesinde eşyalarınızı yeni evinizde doğrudan dolaplarına kaldırabileceksiniz. Bu sistemlerden biriside kıyafetler için taşınma dolapları… Askısı ile kolayca kıyafetlerinizi bu dolaplar içerisine asabilir yeni evinizde doğrudan dolaplarınıza kaldırabilirsiniz. Kirlenme kırışma gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmazsınız.

Sinop evden eve taşımacılık hizmeti veren firmalar arasında en iyi ve ucuz firma olduğumuzu iddia ediyor. Sizi firmamızı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi