Siirt Evden Eve Nakliyat

Taşınmak pek çok kişinin korkulu rüyalarından birisidir. Bunun sebebi yeni ev bulma, temizlik, eşyaları toplama, paketleme, yeni evden yerleştirme derken işlemlerin günlerce sürmesi insanlar için oldukça yorucu olabilmektedir. Siirt evden eve nakliyat firması olarak taşınma yükünüzü hafifletmeyi ve uygun fiyata zahmetsiz bir şekilde yeni evinizin tadını çıkarmayı vaat ediyoruz.

Fiyatlarımız

Fiyatlarımız konusunda kendimize oldukça güveniyoruz. Siirt evden eve nakliyat fiyatları açısından en uygun fiyatlı firma olduğumuzu iddia etmekteyiz. Uygun fiyata kalite aramaktaysanız firmamızla iletişime geçebilir fiyat alabilirsiniz. Siirt içi taşınmanız durumunda sabit fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Hizmetin çeşitliliğine ve eşya miktarınıza göre fiyatta değişmeler olabilir. Siirt ilçe ve köylerine, şehir dışına taşınmanız durumunda fiyatlandırma kilometre üzerinden yapılacaktır.

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize nakliye hizmetinin yanında eşyalarını taşınmaya hazır hale getirme ve paketleme konusunda da yardımcı oluyoruz. Paketleme hizmetini satın almanız durumunda personellerimiz tarafından eşyalarınız özenle paketlenir ve yeni evinize yerleştirilir. Paketleme işleminde uygun ve özel malzemeler kullanmaktayız. Taşınacak eşyanın türüne ve çeşidine göre farklılık gösteren bu malzemeler firmamız tarafından tedarik edilmektedir.

Araçlarımız

Eşyalarınızın cinsi taşıma işlemini gerçekleştirilecek aracın seçiminde oldukça önemlidir. Firmamız çoğunlukla yük taşımadan kapalı kasa araçlar kullanmaktadır. İş güvenliği açısından kapalı kasa araçlar oldukça elverişli olup, istenmeyen durumların önüne geçmede yardımcı olmaktadır.

Tekerlekli Yük Asansörü

Firmamız taşıma işlemlerinde tekerlekli yük asansörleri kullanmaktadır. Böylece taşıma işleminin hem daha kısa süre de hem de daha güvenli olarak tamamlanabilmektedir. Yük asansörünün kurulumu bina dışına yapılır ve doğrudan asansör yardımı ile çok büyük eşyalar kolayca taşınabilir. Asansörler portatif olup her yere taşınabilir. Daha az personel ile yük taşınabildiği için maliyeti hamal sisteminden çok daha düşüktür.

Siirt evden eve taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyor ve firma arıyorsanız web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimizin tamamı sigortalı olup müşteri memnuniyeti, can ve mal güvenliği her şeyden önemlidir. Uygun fiyata kalite için bize ulaşın…

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi