Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun ilinde evden eve taşımacılık hizmeti sunmakta olan firmamız iş yükünüzü hafifletmeye ve sizi taşınma zahmetinden kurtarmayı amaçlıyor. Samsun evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız uygun fiyat seçenekleri ile yüzünüzü güldürecek.

Hizmetlerimiz

Firmamız Samsun merkezli olarak hizmet vermektedir. Samsun ilinin her noktasına hizmet götürmekteyiz. Yalnızca Samsun ili değil, özellikle Karadeniz bölgesinde ve Türkiye’nin her noktasında faaliyette olan bir firmayız. Müşterilerimize taşınmanın her aşamasında yardımcı olmaktayız. Paketleme, nakliye, taşıma ve araç destek hizmeti vermekteyiz.

Ekipmanlarımız

Paketleme hizmeti almanız durumunda özel ekipmanlar yardımı ile kolayca eşyalarınızı paketliyor ve kırılma, kırışma, kirlenme, darbe alma riskini sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Kıyafetleriniz özel portatif gardıroplarda askısı ile taşınır ve yeni evinizde yeniden ütü yapmanızı eşyalarınızı yıkamanıza gerek kalmadan yerleştirilir. Mutfak eşyaları ve kırılacak eşyalarınıza özel havalı naylonlar kullanılmaktadır. Böylece araç içerisinde devrilse dahi bir zarar meydana gelmez. Beyaz eşyalarınızın kurulumu ve sökülmesi personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Eşyalarınızı güvenle taşımak için her türlü ekipman desteği firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yalnızca güvenli taşımayı değil hızı da önemsiyoruz. Kullandığımız ekipmanlar hem eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlayacak hem de taşınma ve yerleşme sürenizi azaltacak parçalardır. Tekerlekli asansör sistemi ise oldukça hızlı bir ekipmandır. Eşyalarının birkaç dakika içerisinde kaçıncı katta olursa olsun bina dışına çıkarılmasına yardımcı olmaktadır. Bu aletler sayesinde taşınma süreniz Samsun içerisinde yaklaşık olarak 1.5 gün sürmekte iken şehir dışına taşınmanız durumunda 2 gün sürmektedir. Paketleme hizmetinde de uygun fiyat uygulanmakta olup, firmamız ile kaliteli hizmeti ucuza elde etmenin keyfini çıkarırsınız.

Fiyatlarımız

Samsun ilinde fiyat konusunda oldukça iddialıyız. Fiyatlarımız hiçbir firmada olmadığı kadar uygun. Samsun evden eve nakliyat fiyatları arasında en uygun fiyatlı firma olduğumuzun garantisini siz müşterilerimize sunmaktayız.

Samsun evden eve taşımacılık hizmetinin bir numaralı işletmesi olana firmamızla iletişime web sitemiz üzerinde ki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir. Fiyat ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi