Sakarya Evden Eve Nakliyat

Sakarya ilinde hizmet vermekte olan Sakarya evden eve nakliyat firmamız sizi taşınma zahmetinden kurtarmak için canla başla çalışıyor. Firmamız yılların verdiği kalite, tecrübe ile çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Firmamız nakliye konusunda yardıma ihtiyacınız olan her nokta faaliyet göstermektedir.  Paketleme, taşıma, nakliye, araç kiralama gibi her konuda müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yalnızca Sakarya ilinde hizmet vermekte olmayıp firmamız Türkiye’nin dört bir noktasına hizmet sunmaktadır.

Fiyatlandırma

Fiyat konusunda oldukça iddialı bir işletmeyiz. Sakarya evden eve nakliyat fiyatları arasında en uygun fiyatlı hizmeti bizden alabileceğinizin garantisini vermekteyiz. Şehir içerisinde bir yerden başka bir yere taşınmanız durumunda ücret tarifesi sabit olup esnememektedir. Fakat ilçeler ve köylerde farklı fiyat tarifesi uygulanabilmektedir. Bu fiyatlandırma da mesafe, taşınacak evinin kaçıncı kat olduğu, bina yüzeyine tekerlekli asansör kurmaya müsait olup olmadığı gibi pek çok durum dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Şehir dışına taşınmak istemeniz durumunda kilometre üzerinden belirlenmektedir.

Araçlarımız

Firmamız geniş filosu ile her türlü ihtiyacınıza cevap sunacak niteliktedir. Her türlü yüke uygun ve geniş kapasiteli olan filomuzda büro, depo malzemelerini, beyaz eşyaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Eşya taşıma işleminde her halükarda kapı kasa araçlar kullanmaktayız. İş güvenliği ve mal güvenliğini önemseyen firmamız bütün faaliyetleri sigortalıdır. Eşyalarınıza taşıma işlemi sırasında bir hasar vermemiz durumunda yahut bir kaza sonucu eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta şirketi tasarlarınızın telafisi gerçekleştirilmektedir.

Ekipmanlarımız

Firma olarak müşterilerimizin iş yükünü ve işlem maliyetini azaltmayı, taşınma sürecini hızlandırmayı hedefliyoruz. Bu sebeple nakliye konusunda piyasaya sürülen her türlü ekipmanı kullanmaya çalışıyoruz. Tekerlekli asansör ile yükleme işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bina dışarısından eşyalarınızı kolayca boşaltmanızı sağlayan bu sistem son derece hızlı ve az personel gerektiren bir makinadır. Eşyalarınız merdivenlerden taşınmak yerine yük asansörü ile bina yüzeyinden taşınır ve araç içerisine sabitlenir. Böylece devrilme ve hasar görme rizikosu minimum seviyeye indirilmiş olur.

Sakarya evden eve taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak, firmamız hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşın….

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi