Rize Evden Eve Nakliyat

Ocak 24 2017

Evden eve nakliyat firmamız Rize merkezli olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin her noktasından Rize’ye Rize den Türkiye’nin her köşesine nakliye hizmeti sunmaktayız. Rize evden eve nakliyat hizmeti firmamızdan sorulur…

Paketleme Hizmetimiz

Firmamız müşterilerimize eşya paketleme konusunda da yardımcı olmaktadır. Paketle işi taşınma işleminin en zor aşamalarından birisidir. Özellikle çok fazla eşyanız varsa koli bulmak, her eşyayı sınıflara ayırarak paketlemek son derece zor ve zahmetlidir. Talep etmeniz durumunda çok cüzi bir ücret karşılığında firma personellerimiz sizler için bu işlemi gerçekleştirmektedirler. Ev testili ürünlerine özel olarak hurçlar kullanılmaktadır. Böylece kirlenme ve kırılma gibi sorunlar yaşamadan yeni evinizde eşyalarınızı kolayca kullanabilirsiniz. Kırılma ihtimali olan eşyalarınız karton değil plastik malzemeden yapılmış kolilere konulmaktadır. Böylece zarar görme ihtimali daha da azalmaktadır. Beyaz eşyaları oldukça pahalı ve taşınma sırasında özen ve dikkat gerektiren eşyalardır. Bu eşyalarınız için özel üretilmiş keçe ve havalı naylonlar kullanmaktayız. Mobilyalarınızın de monte ve montaj işlemleri firmamız personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Araçlarımız

Oldukça geniş bir araç filosuna sahip olan firmamızda her yük tipine uygun araç bulunmaktadır. Ruhsatlı ve taşıma izin belgelerine sahip olan araçlarımız uzun yollara da uygundur. Firmamız sigortalı olup bizden kaynaklı bir zarar meydana gelmesi durumunda zarar sigorta şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Eşya taşıma işlemlerinin de istisnasız olarak kapalı kasalı araçlar kullanılmaktadır. İş güvenliği, can güvenliğine önem veriyoruz. Eşyalarınızı araç içerisine sabitlemeden hareket etmiyoruz. Böylece oluşabilecek kaza ve sarsıntı durumlarında hasarı olabildiğince azaltmaya çalışıyoruz. Bütün faaliyetlerimiz sırasında deneyimli ve genç personellerimiz görev almaktadır.

Fiyatlarımız

Fiyatlarımızda oldukça iddialıyız. Rize evden eve nakliyat fiyatları arasında en az fiyatla hizmet veren firma olduğumuzun garantisini müşterilerimize vermekteyiz. Fiyatlarımıza bütün hizmetler dâhil olup işlem sonunda ek bir ücret talep edilmez.

Rize evden eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız firmamızı ziyaret etmenizi öneririz. Daha detaylı bilgi için web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizi taşınma zahmetinden kurtarıyoruz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi