Parsiyel Kargo Taşıma

Nakliyat konusunda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı seçenekler ile firmamız hizmet vermektedir. Alacağınız hizmetin türüne göre yapılacak olan işlemler değişmektedir. Daha uygun bütçe ile hizmet almak isteyenler için parsiyel kargo taşıma seçeneğimizde bulunmaktadır. Bu seçimde yapılan işlemlerimiz kamyon veya tır modeli araçlarımız ile farklı adreslerden alınacak olan eşyaların taşıma işleminin yapılmasıdır. Birbirine yakın olan adreslere sırası ile uğranarak bu şekilde eşyaların alınması ve araç içerisine yerleştirilerek kargo şeklinde taşınmasıdır. Bu durumda eşyalarınız başka müşterilerin eşyaları ile birlikte aynı araç içerisinde taşınacağından yaşanabilecek bazı risklere karşı önlemler alınmaktadır. Kaliteli sonuçlar almanız için yapacağımız her işte olduğu gibi bu seçenekte de profesyonel olan ekibimiz ile çalışmalarımız yürütülmektedir. Parsiyel kargo taşımacılığı her firmanın sunduğu bir hizmet olmadığından bu konuda firmamız siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamamak amacı ile tercih ettiği bir hizmettir. Aynı semt içerisindeki adreslerden toplanacak olan eşyaların toplanma işlemi uzun sürebileceği için bu konuda gerekli olan bilgileri almanız gerekmektedir.

Adresinize gelecek olan ekibimiz tarafından gereken bütün incelemeler yapılarak bu şekilde nasıl bir işlem ile taşımanın yapılacağına kadar verilmektedir. Parsiyel kargo taşıma hizmetini tercih etmeniz durumunda buna göre daha düşük fiyatlar belirleneceği için bütçenizi zorlamadan daha rahat bir şekilde istediğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Tek tek bütün adreslerin gezilmesi ile aynı araç içerisine konulacak olan eşyaların hazırlanması ve bu sayede olabilecek risklere karşı güvenli olması sağlanmaktadır. Tip ki kargo hizmetlerinde olduğu gibi tek tek toplanan eşyalar aynı şekilde yeni adreslere sırası ile teslim edilmektedir. Bu konuda deneyimli olan ekibimiz gün içerisinde taleplerinize geri dönüş yaparak daha fazla bilgi verdikten sonra onaylamanız durumunda adresinize gelerek eşyalarınızı almakta ve araca yerleştirdikten sonra diğer adreslere de ulaşarak aynı işleme devam etmektedir. Bu süreç aracın boyutuna göre belirlenen adreslerden alınan eşyaların tamamlanması ile bitmektedir.

Günümüzde devamlı olarak gelişmeye devam eden nakliyat alanında en iyisini tercih etmek isteyenlere firma olarak yıllardır profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat seçeneklerimiz ile her durumda istediğiniz gibi sonuç almanızı sağlamak amacı ile yeterli eleman ile işimizi aksatmadan tam zamanında yapmak için hizmet veriyoruz. İletişime geçmek istediğiniz de 7/24 destek hattımızdan bizlere ulaşarak bu sayede taleplerinizi kolayca iletme imkanı bulabilirsiniz. Taleplerinize göre en uygun hizmeti sizlere sunmak için evinize en kısa sürede bir ekip yönlendirme yapılır. Gelen ekibin yapacağı incelemeler verilecek olan hizmet için gereken bilgilerin alınmasını sağlamaktadır. Kargo tipi hizmetlerimiz uygun fiyatlar nedeni ile sıkça tercih edilmektedir. Aynı araç içerisinde farklı müşterilerin eşyaları ile aynı anda taşıma işlemi yapılacağı için bu konuda tereddütleri olanlara daha fazla bilgi verilerek bu şekilde tercihlerini yapmaları sağlanmaktadır.

Parsiyel, parsiyel taşıma, kargo taşıma, parsiyel kargo taşıma, parsiyel kargo

Hemen Arayın
Adres Tarifi