Niğde Evden Eve Nakliyat

Ocak 24 2017

Niğde evden eve nakliyat hizmetinden yararlandığınızda sizlere birçok avantaj sunmuş oluruz. Yaptığımız çalışmada eşyalarınıza elinizi bile sürmezsiniz. Uzman ekibimiz bütün işi büyük bir titizlikle bitirir. Size sadece eşyalarınızın nereye yerleşeceğini söyleme işi düşer. Niğde evden eve taşıma uzun yıllardan bu yana nakliyat alanında çalışmaktadır. Yaptığımız bütün işlerde hedefimiz, her zaman müşterilerimizin memnuniyetini almak ve bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı hızlı, güvenilir ve zamanında taşımak. Firmamız bu doğrultu ile yıllarca sizlere hizmet etmiş ve sizlerden sürekli olumlu tepkiler almıştır. Bizler ile yeni tanışan insanlar ise referanslarımıza bakarak bizlerle çalışmayı seçmişlerdir. Teknolojik alandan yardım alarak, çok katlı binaların nakliyesinde zaman ve uğraş sıkıntısı yaşamamak için, asansörde kullanmaktayız. Araç üzeri veya asansör kullanmak, eşyalarınızın hızlı taşınmasını sağlarken, aynı zamanda da hasar almalarına da engel olunacaktır. Tabi, eşyanın gireceği cam ya da kapının geniş olması, balkonda uydu sistemi gibi çanak veya gaz bağlantı borularının güvenlik açısından olmaması gerekir. Firmamız, size bu konuda en hızlı sonucu sunacaktır. Kendi firmamızda yetişen deneyimli eleman ve montajlama ustalarımızla evinize gelinerek nakliyeniz başlar. Eşyalarınızı ambalajlama ekipmanları ile eşyanın türüne göre paketleyip, eşyalarınızın özelliklerine göre arabaya koyarak, yeni evinize doğru harekete geçiririz.

Parça Eşya taşımacılığı

Niğde nakliyat herhangi bir evde veya iş yerinizin sadece bir bölümünü içine alan taşıma da denilen parça eşya taşıma hizmetini sizlere sunuyor.
Araçlara yüklenen eşyanın az sayıda olması nedeniyle ve az yer kapladığı için aynı güzergâh üzerinde olan adreslere bu eşyalar birleştirilerek güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Bu şekilde sunduğumuz hizmet içeriği ile sizler için daha hızlı ve daha ekonomik bir taşımacılık hizmeti temin etmek amaçlanmıştır.
Akasya nakliyat sahip olduğu donanımlı araç filosunda bulunan araçları ile parça eşya taşıma hizmetini sunarken taşıma şekline göre parçalara ayırmaktadır. Bu hizmetle aynı olarak eşyaları ortak bir amaç için bir araya getirme birleştirme yoluyla ihtiyacınıza ve isteğinize bağlı olarak günlük haftalık aylık seferler organize etmektedir.

Fiyatlarımız

Diğer firmalara göre Niğde evden eve nakliyat fiyatları sunduğumuz üstün hizmete bakılarak en uygun fiyatı garantilemektedir.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi