Nakliyat Ankara Evden Eve

Outlook sektörü belirsizlikler, altyapı için yeni Başkanlık yönetiminin planları 2017 görünüm raporunda Fitch Ratings göre kök hangi parçası olmadan olmasa da, gelecek yıl da dahil olmak üzere ABD ulaştırma altyapısı için kararlı.

Ulaştırma, altyapısı, için, mütevazı, büyüme, sağlayacak, bir, parçası, düşük, yakıt fiyatları, Yönetmen Tanya Langman göre.

Langman “tıkanıklık rahatlama ve altyapı yenilenmesi gereken büyük ulaşım işletmeleri tarafından borç borçlanma ve yatırım gerektiren devam edecektir.” dedi.

Düşük gaz fiyatları özellikle paralı yollar şamandıra, Fitch 2017 yılında Orta trafik büyüme tahmin ile olacak. Büyüme de ABD Havalimanları için kartlar, Fitch 3% yolcu büyümesi gelecek yıl ve büyük pazar havaalanlarına büyüme çoğunluğu sürücü düşün.

Belki de Başkan siyasi riskler etrafında döner 2017 yılında ulaştırma altyapı önündeki en büyük belirsizlik, aralarında baş belirsizlik altyapı harcamalarının ve devlet çalmaya muhalefet için Donald Trump planları seçerler. Yeni yönetime gelen harcamalar, beton yasa teklifleri ile birleştiğinde, ayrıntılı bir plan federal fon ile ilgili uzun vadeli netlik sağlayabilir.

Söz konusu belirsizlikler, bazıları da ABD limanlarına yalan. Nakliye ve terminal karşı tarafın stratejik işbirlikleri kaymalar yer alırken birleşme geçiyor. Ticaret anlaşmaları müzakere yeni yönetiminin focus, 2017 ve uzun vadede kargo hacimleri etkileyebilir. O dedi, Fitch ABD limanlarına istikrarlı bir bakış açısı vardır

Liman Yetkilileri Amerikan Derneği Salı, 6 Aralık günü bir basın toplantısı, Lojistik Yönetimi ile bu sorunları çözmek için toplanacak.

Aynı gerçek sektör kolunda bir iğne Sabitleme Amerika’nın Yüzey Taşıma (HIZLI) Hareket ile GARVEE tahvil için de geçerlidir. Yargı devlet fon transit aktarma bazı husustur. Hiçbir beyanda gelen yönetim tarafından yapılmış olsa da Karayolları veya transit için federal fon programları için herhangi bir malzeme değişiklikleri olumsuz zaten verilmiş olan GARVEE borç etkisi için tasarlanmış olacak, Fitch bekliyor.

Analistler, henüz 2017’de ulaşım altyapısı için daha fazla karmaşıklık Meksika olacak, dedi.

Langman için Accoding, Başkan ile birlikte ABD ile yakın ekonomik ilişkilerini yarımkürede ekonomik belirsizliğin artması Trump yönetiminin dış politika seçerler.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi