Mersin Evden Eve Nakliyat

Ocak 22 2017

Ev taşıma esnasında eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması dikkat gerektiren bir husustur. Eşyalarınızın güvenli ve dikkatli bir şekilde taşınmasında seçeceğiniz nakliyat firmasının deneyimli ve kaliteli olması gerekir. Mersin evden eve nakliyat firmamız tam da aradığınız özelliklere sahip bir firmadır. Güven konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınız Mersin evden eve nakliyat firmamız, %100 müşteri memnuniyeti ile nakliyat işlerinizi kolayca halledecektir. Eşyalarınız sarsılmadan veya herhangi bir zarar gelmeden en kolay ve en ekonomik yoldan nakliye edilecektir.

Mersin Evden Eve Nakliyat Paketleme Ve Taşıma İşlemleri

Mersin evden eve nakliyat firmamız siz müşterilerimizin kararlaştırdığı günde gelip eşyalarınızı özenle ambalajlayıp paketleyecekleridir. Mersin evden eve taşıma işleminde ekibimiz öncelikle taşınacak yere gelerek eşyaları; miktarına, boyutuna ve yapısına göre gruplandırmaktadır. Daha sonra taşınacak malzemeyi ve kaç kişilik ekip gerektiğini kararlaştırdıktan sonra bir plan hazırlayarak taşınma işlemlerini yapacaklardır. Özellikle kırılma ihtimali olan eşyalar ve cam eşyalar özel ambalajlarda paketlenip kolilere yerleştirilmektedir. Fırın, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınız çizilmemesi ve kirlenmemesi için özel ambalajlarda paketlenirler. Ayrıca bu beyaz eşyalarınız söküldükten sonra Mersin evden eve nakliyat firmamız personel ekibi tarafından taşınacağınız evde istediğiniz yere monte edilip takılmaktadır. Mersin evden eve nakliyat firmamız taşınacak olan eşyalarınızı özenli bir şekilde ambalajlayıp paketledikten sonra dikkatlice kolilere yerleştirmektedir. Mersin evden eve nakliyat firmamız tarafından kolilere yerleştirilen eşyalarınız firmamıza ait geniş kapsamlı araçlara sağlam ve hasar görmeyecek şekilde yerleştirdikten sonra nakliye işlemini gerçekleştirecektir.

Mersin evden eve nakliyat fiyatlarımız siz müşterilerimize en uygun şekilde bir fiyat aralığı sunmaktadır. Mersin evden eve nakliyat firmamızın fiyatları sabit bir miktar olmayıp, taşınacak malzemenin büyüklüğüne, boyutuna, miktarına göre değişmektedir. Ayrıca taşınacak malzemenin nakil etme sırasında gideceği mesafe ve aracın harcayacağı yakıt miktarı da fiyatı etkileyecektir. Mersin evden eve nakliyat firmamız tüm bunları dikkate alarak siz müşterilerimize ortalama bir fiyat sunmaktadır. Personelimiz taşıma işlemleri ile uğraşırken size düşen görev sadece onları yönlendirmek olacaktır.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi