Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Şubat 14 2017

Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmamız deneyimli ve genç personel kadrosu, geniş ve donanımlı araç filosu, kaliteli ve son model ekipmanları ile kaliteyi ucuza satın almanın farkını size doyasıya yaşatacaktır.

Hizmetlerimiz

Firmamız Kocaeli ilini merkez alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kocaeli merkez, köyler ve ilçelerine, diğer illere nakliye hizmeti sunmaktadır. Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamız son derece iddialıdır. Kocaeli ilinde ki en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunduğumuzu garanti ediyoruz. Talep etmeleri halinde müşterilerimize eşya montajı, de montajı, paketleme gibi hizmetlerde sunmaktayız. Bu hizmeti talep etmeniz durumunda eşyalarının kurulumu konusunda hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

Taşıma işleminde sektörde yeni yeni karşımıza çıkmayan tekerlekli asansör sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde bina içerisinden değil dışarısından eşyalarız indirilmektedir. Bu sayede eşyalarının merdiven boşluğunda çarpma, düşme gibi sıkıntılar yaşanmadan kolayca aşağı indirilir ve araçlara yüklenir. Bu sistem oldukça hızlı bir şekilde eşya taşıma işleminin sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır. Birkaç personel ile faaliyetin gerçekleştirilmesi sebebi ile oldukça da ekonomiktir. Eşyalarınızın tamamı kapalı kasa araçlar ile taşınmaktadır. Firmamız iş güvenliğine son derece önem veren mal ve can güvenliğinizi önemseyen tedbirler almaktadır. Eşyalarınız araç içerişine sabitlenmeden asla aracınız hareket etmez. Araç filomuz son derece geniş ve her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir. Taşıyacağınız malzeme miktarı ve türüne göre uygun araç teminimiz çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Kocaeli evden eve taşımacılık bizden sorulur. Kaliteyi çok uygun fiyatlar ile almak ve yorulmadan yeni evinizin tadını çıkarmak bizimle mümkün. Firmamıza internet üzerinde kolayca ulaşabilir. Fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Kocaeli merkez ilçe içerisinde eşya taşıma hizmeti almanız durumunda çoğunlukla sabit tarife üzerinden işlem yapılmakta olup, ilçeler ve şehirler dışı taşımalarda ücret tarifesinde değişmeler olabilmektedir. Bizimle eşyalarınız güven ellerde. Yılların vermiş olduğu deneyim ve dinamik kadro ile yüklerinizi hafifletiyoruz…

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi