Kırklareli Evden Eve Taşımacılık

Günümüzde artık pek çok insan taşınmak için evden eve nakliyat firmalarına başvuruyor. Evden eve nakliyat firmaları ile anlaşırken ise önemsedikleri tek nokta fiyatının uygun olması oluyor. Fakat uygun fiyat nakliyat firması seçerken düşünmemiz gereken en son noktalardan birisi olmalı. İlk olarak firmanın taşımacılık sigortasına sahip olup olmadığı, iş güvenliği sağlayıp sağlamadığı, hangi hizmetleri verdiği çok daha önemli konulardır. Firmamız tüm Türkiye de evden eve nakliye hizmeti veren bir firmadır. Kırklareli merkezli olarak çalışmakta olup, evden eve nakliyat firmalarında aramanız gereken tüm şartları sağlamanız garantisini veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Kırklareli evden eve nakliyat firması olarak Kırklareli merkez, tüm ilçeler ve Türkiye’nin her iline nakliye hizmetimiz bulunmaktadır. Kırklareli evden eve nakliye fiyatları arasında en uygun fiyatlı hizmet veren firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimize talep etmeleri halinde paketleme, montaj, taşıma gibi hizmetlerde sunmaktayız. Büro malzemesi, Ev eşyası, depo malzemesi, Elektronik eşyalar gibi pek çok alanda hizmet sunmaktayız. Şehir merkezi içerisinde yer değişikliği durumlarında ücret tarifemiz sabit olup, ilçeler arası ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti almanız durumunda mesafe üzerinden taşımacılık bedeli belirlenmektedir. Paketleme hizmeti tamamen şirket personellerimiz tarafından gerçekleştirilmekte ve kaliteli malzemeler kullanmaya özen göstermekteyiz. Araç filomuz oldukça geniş olup her yol şartına ve yük çeşidine uygun taşıma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilecek donanımdadır. Kısa mesafeli taşıyıcılık işlemlerinde dahi kapalı kasalı araçlar kullanmaktayız. Bunun sebebi önce iş güvenliği sonra mal güvenliğinizdir. Eşyalarının araç içerisine lastikli ve esnek halatlar sayesinde sabitlenir ve devrilme gibi rizikoların önüne geçilmiş olur. Paketleme hizmetinden yararlanmanız durumunda taşınmış olduğunuz yerde eşyaların montajı da şirketimize ait olup ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Firmamız taşımacılık üzerine tüm ruhsatlara sahiptir. Taşımacılık sigortamız bulunmaktadır. Eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda firmamızın sebep olmuş olduğu tüm zararlar anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından karşılanacaktır.

Kırklareli evden eve taşımacılık firmalarını araştırmaktaysanız, firmamıza web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, Güvenli ve kaliteli hizmet almanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi