İzmir Evden Eve Nakliyat

Şubat 08 2017

Kimi zaman işimizden kimi zaman ihtiyaçlarımızın artmasından ya da başka türlü sebeplerden ötürü taşınmak zorunda kalıyoruz. Fakat taşınma işleminin zorluğu hepimizce malum. Eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, taşınması, yerleşmesi oldukça yorucu, yıpratıcı ve zahmetli bir süreç olmaktadır. Fakat gelişen ve büyüyen dünyamızla birlikte taşınma işlemleri evden eve nakliyat firmaları tarafından yapılmaktadır. Artık ev taşıma işlemleri geçmişe oranla daha az yorucu, daha kolay ve güvenilir bir hal almıştır. İzmir evden eve nakliyat firmamız siz müşterilerimize sağladığı kolaylıklarla, güvenilir ve sağlam ev taşıma hizmeti vermektedir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmamızın Paketleme Ve Taşıma İşlemleri

İzmir evden eve taşımacılık sürecine geçmeden önce ilk olarak taşıyacağı eşyanın miktarını ve boyutunu inceler. Sonrasında taşıyacağı eşyalar için kaç kişilik ekibe ihtiyaç olduğunu ve ne kadarlık ambalaj ve kolinin lazım olacağını beliler. İzmir evden eve nakliyat firmamızın ekibi tarafından hazırlanan plan dâhilinde taşıma işlemlerine başlanır. Eşyalar özellik ve yapısına göre gruplara ayrılır. Özellikle kırılma ihtimali olan eşyalar ve cam eşyalar özel ambalajlarla paketlenirler. Taşıma ve paketleme açısından kolay olması için sökülebilir mobilyalar parçalanarak ambalajlanır. Çamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi beyaz eşyalar da sökülür ve dikkatli bir şekilde ambalajlanıp paketlenirler. Sökülen malzemeler İzmir evden eve nakliyat firmamızın ekip personeli tarafından taşınılacak yere varıldığında siz müşterilerimizin yönlendirmesi doğrultusunda yeni yerlerine monte edilip takılırlar. İzmir evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızın başına herhangi bir sorun gelmemesi için dikkatli bir şekilde ambalajladıkları eşyaları kolilere yerleştirirler. Kolilere yerleştirilen eşyalar taşınmak üzere özel dizayn edilmiş ve güvenlikli İzmir evden eve nakliyat firmamıza ait olan nakil aracına yerleştirilir. İzmir evden eve nakliyat firmamızın personel ekibi eşyaları paketlerken ve yerleştirirken siz müşterilerimize düşen görev sadece eşyaların nereye nasıl yerleştirileceği konusunda yönlendirme yapmaktır.  İzmir evden eve nakliyat fiyatları ise sabit olmayıp değişiklik göstermektedir. Fiyatlar, İzmir evden eve nakliyat firmamızın personel ekibi tarafından nakil edilecek eşya miktarı, gidilecek mesafe ve harcanacak yakıt miktarı göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.

One comment

  1. İzmir Spotçu 2.El Eşya Bayraklı, Bornova, Karşıyaka, Çiğli, İkiçeşmelik Spot, izmir 2.el eşya alanlar. Spot Eşya 05320656783 İkinci el eşya alım satım.

    Cevapla

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi