Isparta Evden Eve Nakliyat

Şubat 07 2017

Son derece zahmetli ve yorucu bir iş olan ev taşıma işlemi özellikle eşyaların güvenli bir şekilde taşınması söz konusu olduğu için özenle ve dikkatle yapılması gereken bir iştir. Isparta evden eve nakliyat firmamız ev taşıma işleminde son derece deneyimli bir firmadır. Tecrübeli, eğitimli ve konusunda uzman personelimiz ile siz müşterilerimizin her türlü nakliyat işini büyük bir titizlik ve özveri ile gerçekleştirmekteyiz. Kısa sürede ve uygun fiyat ile Isparta evden eve nakliyat firmamız nakliye işlemlerini müşterimizin beklentilerini de göz önünde bulundurarak sağlam ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Isparta Evden Eve Nakliyat Paketleme ve Taşıma İşlemleri

Isparta evden eve taşıma işlemi ile evinizi taşımadan önce firmamızda çalışan personelimiz güvenlik ve planlama yapmak için detaylı bir inceleme yapmaktadır. Taşıma işlemlerini müşterilerimizin taşınma planına uyarlayarak Isparta evden eve nakliyat firmamızdan beklenen özveriyi en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışmaktayız. Isparta evden eve nakliyat firmamızın personeli gerekli inceleme ve kontrolü yaptıktan sonra eşyalar büyüklüklerine ve kırılma ihtimallerine göre ambalajlanmak üzere gruplandırılırlar. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalarınız ve cam eşyalarınız özel ambalajlarla paketlendikten sonra kolilere yerleştirilir. Bazı mobilyalar ve beyaz eşyalar taşıma kolaylığı olması açısından sökülebilir parçalara ayrılarak paketleme işlemi yapılır. Fırın, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınız söküldükten sonra taşınacağınız yere varıldığında personelimiz tarafından istediğiniz yere monte edilmektedir.  Özenli bir şekilde ambalajlanıp paketlenen eşyalar, sağlam depolama alanına sahip nakliye araçlarına yerleştirildikten sonra ulaştırma işlemi yapılır. Isparta evden eve nakliyat firmamız nakliye işlemini son model araç ve yeni teknolojik ekipmanları sayesinde en kısa sürede, dikkatli ve güvenli bir şekilde yapmaktadır. Personelimiz eşyaların taşıma ve paketlenme süreci ile meşgul iken siz müşterilerimize düşen sadece onlara gerekli yönlendirmeyi yapmaktır.

Isparta evden eve nakliyat fiyatları konusunda müşteri memnuniyetine oldukça önem veren misyonumuz gereği size en uygun fiyat seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Nakliyat fiyatları sabit olmayıp taşınacak malzemenin miktarına, büyüklüğüne, aracın gideceği mesafeye ve aracın harcayacağı yakıt miktarına göre değişmektedir.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi