Evden Eve Taşıma Ankara

Karışık Ölçümler son zamanlarda (TIA) Ulaşım Aracı kurumlar Birliği tarafından yayınlanan “Üçüncü Çeyrek 2016 MAL Kıyaslama Raporu en son sürümü yinelenen bir tema vardı.

Bu gerçek çalışma veri gönderme ve üçüncü parti lojistik sektörü etkileyen iş koşulları hakkında sorulara cevap veren TIA üyesi şirketlerin aylık verilere dayanan bu rapor, 30 sürümüdür. Üye şirketlerin cevaplar soru türleri modu, toplam fatura gönderileri sayısı ve brüt marjları vardır. Toplanan Diğer veriler kısa vadeli iş hacmi beklentileri sunmak üzere müşteri dayalı tahminler vardır.

Tüm TIA üye araştırmaya katılanların milyar 75—$civarında için toplam üçüncü çeyrek fatura gelir 1,272,945 11 yıllık yüzde ve toplam gönderiler——4.3 oranında azalmıştır. $1,722 sevkiyat başına ortalama fatura 7.4 oranında düştü, 15.8 yüzde 90 baz puan kadar kar marjı yüzdesi ile.

Modu anahtarı üçüncü çeyrek ölçümleri dahil:
6.7 aşağı gönderiler yıllık 851,173%, $1,436, 229$, 15,6 yüzde 70 baz puan kadar kar marjı yüzde 3.8 oranında aşağı yük başına kar marjı az yüzde 7.6 aşağı yük başına fatura tutarı ile kamyon.
18.6 yüzde 72 dolar az yüzde 5,6 aşağı yük başına $389’da yüzde 5.9 aşağı yük başına daha az-daha-kamyon dolusu: 121,989 yıllık yüzde 0,3 aşağı gönderiler, fatura tutarı, kar marjı ve kar marjı yüzde 10 baz puan aşağı;
—265,563—sevkiyatları yıllık bazda yüzde 3,6 arttı-ufuk: dolar 2.180 de yüzde 9,8 aşağı yük başına fatura tutarı ve kar marjı yüzde 60 baz puan aşağı yüzde 9,4

Yıllık karşılaştırmalar büyük ölçüde azalma gösterirken, daha iyi şeyler sırayla, TIA verilere göre. Toplam aracılık yük taşımaları üçüncü çeyrek için ikinci çeyreğe göre yüzde 0,9 azaldı, gelir yüzde 3,3, gönderi başına fatura tutarı 4.2 oranında arttı ve kar marjı 20 baz puan gerilemiştir.

Yıllık ve sıralı veri okuma okuma, bazı açılardan, 2016 arasındaki ince farklar bakarken ve 2015 kıyasla baktım ne kadar çok farklı hikayeler olarak Matson Lojistik Yönetim TİA Kurulu Mark Christos, üye, TİA Başkanı, MAL Piyasası Raporu ve Başkan Yardımcısı olduğunu belirtti.

“Genel olarak, 2016 2015 karşılaştırıldığında oldukça istikrarlı ve nispeten istikrarlı olmuştur ama, genel olarak, gerçekten tüm modlarda kamyon ile büyük bir miktar için gönderi başına fatura tutarı etkileri ve hacmi ve etkinliği açısından bir yavaşlama oldu, yakıt oyun haline geliyor,” dedi. “Bereketli kapasitesi genellikle duyduk, ve yük talep önceki yıllara göre çok yumuşak. 2016 normalize 2015 kıyasla görünüyor neden çeşit yıl yumuşak olmuştur.”

Christos 2015 ve 2016 arasındaki farklar için iki faktör vardır, ” dedi, yumuşak bir talep olmak ve diğer birim ve iş hacmi mevcut seviyelerde olan pazarları mevcut kapasitesi ve etkisi olmak, istikrarlı sırayla görünüyor, her yıl daha fazla varyasyon ile.

“Kamyon dolusu yumuşatmak için taşımacılık ve BÖYLECE daha hızlandırılmış bir oranı olarak devam etti ve taşımacılık daha fazla yıllık kazanç için bir bit vardı ve o yararlanıcı olabilir, ancak üçüncü çeyrekte hızlanan kamyon dolusu düşüş düşüş ile ifade edilmiştir,” dedi. “Demiryolları daha fazla hizmet ve şerit sunan biliyoruz, ama özellikle ufuk kaymıştır hangi verileri söylemek zorunda değiliz, ama bazı kamyon taşımacılık hacmi (gönderiler için) yaklaşık yüzde 4 kadar ediliyor taşımacılık, ve son sekiz içindeki en yüksek hacmi çeyrek taşındı sonuçlandırmak için güvenlidir.”

Demiryolları hevesle, MAL-aracılık toplum odaklı ve aktif olarak taşımacılık değerini savunan, bu 3PLs çoğu genellikle kamyon güçlü bir odağa sahip olan artan hizmetler ve yolları ile birlikte, Christos kaydetti ve bu meydana gelen bazı doğal kalıcı shift ufuk için bu ortamda iyi bir üçüncü çeyrek olan katkı, biraz mücadele haberlerle.

Christos “makro düzeyde, kargo hala yumuşak, hala yeterli kapasiteye sahiptir,” dedi.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi