Düzce Evden Eve Nakliyat

Şubat 28 2017

 

Evden eve nakliyat belirli eşyaların bir adresten başka belli bir adrese taşınması işlemidir. Evden eve nakliyat işlemi için ülkemizde olduğu gibi Düzce ilinde de birçok firma bulunmaktadır. Peki ya bu firmalardan hangisi tercih edilmelidir ve firmaları tercih ederken nelere dikkat edilmelidir? Dikkat edilmesi gerekenlerin başında söz konusu olan firmanın güvenilirliği, aldığı emniyet önlemleri, eşyaların paketlenme ve taşınma sürecinde gösterdiği özen ve bunlara benzer faktörler gelir.

Bunun yanında müşterilerin olduğu kadar firmaların da evden eve nakliyatta dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususları şu şekilde sıralayabiliriz: eşyaların alınacağı evin oda sayısı(bu bilgi oldukça önemlidir, zira oda sayısına bakılarak söz konusu eşyaların yaklaşık hacmi hesaplanabilir ve böylelikle gerekli olan taşıma elemanı sayısı ile gerekli taşıma aracı sayısı belirlenebilir), paketlemenin müşteri tarafından yapılıp yapılmayacağı(paketlemeyi müşteri yaparsa müşteri açısından indirim söz konusu olabilir) ve evden eve nakliyatın şehir içi veya şehirler arası olması durumu…

Düzce’nin en önde gelen firmalarından birisi olan firmamız demonte yapar, dilerseniz paketleme işlemini gerçekleştirir, paketlenmiş eşyaları istenen adrese taşır, taşıdığı eşyaların kurulum işlemini gerçekleştiririz. Fakat ev eşyası statüsüne girmeyen evcil hayvan ve benzeri varlıkları taşıma farklı bir durumdur. Bunun için ek bir anlaşma ve ek ücretlendirme gerekebilir.

Düzce Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Düzce evden eve nakliyat fiyatlarının durumu sorulacak olursa bu soruya verilecek cevaplar çeşitlilik gösterir. Düzce evden eve taşımacılık diyince akla gelen en önemli firmalardan bir tanesi bizim firmamızdır. Firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir ve bunun için elimizden geleni yapmak bizim başlıca görevimizdir. Bu görevi yerine getirirken eşyaların evden eve nakliyatının maliyetinde etkili sebepler olan eşyaların taşınacağı binanın kat sayısı, binada asansör bulunup bulunmaması, eşyaların taşınması sırasında görevli olacak personel sayısı vb. faktörlerin bütçenize en uygun biçimde tarafımızca bir araya getirilmektedir.

Düzce evden eve taşımacılıkta kendini kanıtlamış bir firma olan firmamız, müşterilerini memnun etme vizyonu ile kurulmuştur ve Düzce evden eve nakliyat demek firmamız demektir.

6 comments

 1. Teşekkürler bilgi için

  Cevapla
 2. Bu değerli bilgi alışverişi için teşekkür ederiz.

  Cevapla
 3. Bilgi için çok teşekkür ederim

  Cevapla
 4. Bilgi için teşekkür ederim

  Cevapla
 5. Merhabalar, yalın ve sade bir şekil de ancak fazlasıyla bilgi içerek bir yazı olarak paylaşılması bence hoş bir şey olmuş.

  Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
  R10 – Asclepuis

  Cevapla
 6. Düzceden yaşayan biri olduğum içn güzel bir yazı ve bilgilendirme olmuş sağolasın.

  Cevapla

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi