Cass Yük Endeksi raporu Ekim ayında karışık sonuçlar görür

Faktörlerin bir arada Ekim ayı için sevkiyat büyüme bazı görünüş led, Cass Bilgi Sistemleri Cass Yük Endeksi Raporu en son baskısına göre.

Birçok yük taşımacılığı ve lojistik yöneticileri ve analistler, Cass Yük Endeksi yük hacimleri ve piyasa koşullarını en doğru barometresi olduğu, Cass Yük Endeksi, bazen Amerikan Kamyon Dernekler Cass Yük Endeksi değeri için ödünç dönüm noktalarında (ATA) tonaj Endeksi, neden pek çok analist dikkat etmek.

Ekim gönderiler 1.121 de 2015 Ekim ayına göre yüzde 2,7, bir kazanç gördüm, ve yüzde 0,9 Eylül ayında yıllık bazda ilk kez 20 ay sonra Ekim kazanmak için çıkıyoruz, Cass. Cass modları arasında değişen sonuçları ile tahrik olduğunu iddia etti ciltlik “düşüş normal fazla bir dalgalanma” olarak adlandırılan, (FedEx ve UPS gönderiler yüzde 10 ve yüzde 5,2 sırasıyla en son çeyreğinde idi) parsel ve hava taşımacılığı için sürekli büyüme odaklı e-ticaret; kamyon tonaj sıralı gelişmeler; ve daha az kötü demiryolu ve mavna birimler dahil.

Hala biraz erken olsa bu gönderiyi veri noktaları yavaşlama hafifletilmesi endüstriyel ekonominin oranı ile birlikte tüketici harcamaları arttı, Cass kaydetti.

Avondale Ortakları analist Donald Broughton, raporun yazarı, “basitçe söylemek gerekirse, bir yıl boyunca gördük genel yük durgunluk ve ABD’DE bir yarısı kış bitmiş olabilir, ama çözülme belirtileri gösteriyor,” diye yazdı.

Ekim navlun giderlerinde kırmızı kaldı, 2.343 3.8 oranında yıllık düşüş ve 2.2 sıralı bir düşüş ile.

Her iki yıllık ve sıralı düşüşler olmasına rağmen, özellikle, Haziran, 12.1 oranında düştü Temmuz ve ağustos aylarında, yüzde 8,8, yüzde 5.1 ve yüzde 6,3, sırasıyla Mayıs ayında düşüşler göre küçülme oranı daha az kötü olduğu raporu açıkladı.

Hem kamyoncular ve nakliyatçılar taşımacılık için fiyatlandırma bazı iyileştirmeler görmek olduğunu belirtmekle birlikte Cass son altı ay içinde yakıt sürekli artış artış gösterildi.

Hangi dallama inititiaitves ekonomik büyüme daha yüksek oranlarda ve ABD ekonomisi üzerinden akan yük, büyük miktarlarda neden olabilecek ölçüde bu initatives hangi (veya çıkarılan) üzerine ölçüde yasallaşmış olduğu bağımlı ve “Cumhurbaşkanı olarak Donald Trump seçilmesine ilişkin olarak, Broughton”dedi.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi