ÇANAKKALE EVDEN EVE NAKLİYAT

Şubat 26 2017

Bir yerden başka bir yere taşınma süreci oldukça zor bir süreçtir. Özellikle de eşyaların kırılmadan, çizilmeden ve herhangi bir zarar gelmeden sorunsuz bir şekilde taşınması çok dikkat gerektiren bir işlem sürecidir. Evden eve taşınma işlemi ayrıca dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Çanakkale evden eve nakliyat firmamız siz müşterilerimize kaliteli ve uygun hizmet imkânı sunmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde hizmet veren Çanakkale evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine dikkat ederek, tecrübeli ekibimiz ile taşımacılık işinde oldukça deneyimlidir. Çanakkale evden eve nakliyat firmamız ile taşınma işlemi artık sanıldığı kadar zor olmayacaktır.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat Paketleme ve Taşınma Süreci

Firmamız taşınma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için çok özenli ve titiz davranmaktadır. Çanakkale evden eve taşıma sürecinde planlı ve dikkatli bir şekilde çalışmaktadır. Firmamızda çalışmakta olan personellerimiz taşınacak malzemeleri inceledikten sonra uygun ambalajlama ve paketleme aşaması için bir plan hazırlarlar. Kırılma ihtimali olan malzemeler ve cam eşyalar için özel ambalajlama işlemi yapılır. Mobilyaların çizilmemesi ve kirlenmemesi için özenle paketleme yapılır. Çamaşır makinası, buzdolabı, fırın, derin dondurucu ve bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınız söküldükten sonra taşınılacak yere yeniden monte edilmektedir. Bütün eşyalar ambalajlanıp paketlendikten sonra nakil aracımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Taşıma esnasında sarsıntı olmaması için özel dizayn edilmiş araçlarımız bulunmaktadır. Küçük miktardaki eşyaların taşınması için daha ekonomik olması açısından küçük boy araçlar kullanılmaktadır. Çanakkale evden eve nakliyat firmamız taşınma sürecinden sonra eşyaların yeniden kurulması işlemini de yapmaktadır. Personelimiz eşyaların taşınması, paketlenmesi, yerleştirilmesi aşamalarında oldukça titiz davranan deneyimli bir ekipten oluşmaktadır.

Çanakkale evden eve nakliyat fiyatları taşınacak malzemeye, malzemenin büyüklüğüne, gidilecek mesafeye, aracın harcadığı yakıt miktarına ve taşınacak binanın yüksekliğine göre değişmektedir. Personelimiz eşyaları ambalajlayıp paketlerken, taşırken ve yerleştirirken siz müşterilerimize düşen görev sadece eşyaların yerleştirileceği yer için talimat ve yönlendirme yapmaktır. Çanakkale evden eve nakliyat firmamızın personeli bilinçli bir şekilde çalışıp, eşyalarınızı güvenli bir şekilde nakliye edecektir.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi