BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT

Şubat 26 2017

Bir yerden bir yere taşınmak hayli zor bir süreçtir. Taşınma işlemi için en önemli husus kaliteli ve güvenilir bir nakliyat firması ile anlaşmaktır. Evden eve nakliyat aşamasında dikkat edilmesi gereken hususların başında, güvenilir bir nakliyat firması seçmek, taşınma süreci hakkında bilgi almak ve taşınılacak malzemenin yeni yere yerleştirilmesi ile ilgili yapılacakları bilmektir. Bursa evden eve nakliyat firmamız size tam da aradığınız özelliklerde hizmet sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Eşyaların Paketlenme ve Taşınma Süreci

Bursa evden eve taşıma öncelikle taşınacak yere gelip gözlemleyerek bir plan dâhilinde hareket eder. Taşınacak eşyalar deneyimli personel tarafından incelenir ve detaylı olarak bir taşıma planı yapılır. Daha sonra evden eve nakliyat ambalajlama kısmı yapılır. Taşınacak olan eşya ve malzemeler dayanıklılıklarına göre ve kırılma risklerine göre ayırt edilir. Kırılacak olan malzemelerin zarar görmemesi için özenli ve dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Kırılma ihtimali olan eşyalar ve cam eşyalar köpüklü karton kolilerle taşınmaktadır. Mobilya ve beyaz eşyalar çizilmeyecek ve kirlenmeyecek şekilde ambalajlanır. Özellikle mobilyaların herhangi bir zarar görmemesi açısından parçalanarak paketlenirler. Bursa evden eve nakliyat firmamız eşyaların paketlenme aşamasından sonra itinalı bir şekilde, taşınacak malzemeyi alacak genişlikteki araçlara yerleştirip taşınılacak yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Bursa evden eve nakliyat firmamız eşyaları taşınılacak yere getirip özellikle mobilya ve beyaz eşyaları daireye kadar çıkarıp monte etme ve yerleştirme işlemlerini de yapmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınız sökülüp taşınma sonrası tekrardan monte edilmektedirler. Tüm bu zorlu aşamada siz müşterilerimize düşen görev sadece personelimize eşyaların taşınması ve yerleştirilesi esnasında talimat ve yönlendirme yapmak olacaktır.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları ise taşınacak malzemenin miktarına, büyüklüğüne, aracın harcadığı yakıt miktarına, taşınacak binanın yüksekliğine ve yol mesafesine göre değişmektedir. Bursa evden eve nakliyat firmamızda çalışmakta olan ekibimiz kaliteli ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Bursa evden eve nakliyat firmamız evden eve taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

One comment

  1. Günümüzde kaliteli hizmet bulmak artık çok zor. Yetkin personel sayesinde sorunsuz bir taşıma yapıldı, teşekkürler.

    Cevapla

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi