BURDUR EVDEN EVE NAKLİYAT

Şubat 25 2017

Bir yerden bir yere taşınmak oldukça zahmetli ve zorlu bir süreçtir. Bu zorlu süreçteki en büyük etmen eşyaların taşınma kısmıdır. İster evinizi, ister iş yerinizi taşıyor olun; kimse eşyaların taşınma esnasında başına herhangi olumsuz bir durum gelmesini istemez. Eşyaların taşınacağı yere dikkatli ve sağlam bir şekilde ulaşması için tecrübeli bir nakliyat firması bulmak gerekir. Burdur evden eve nakliyat firmamız taşınma işlemi için adeta biçilmiş bir kaftandır. Genç ve dinamik bir ekip ile Burdur evden eve nakliyat firmamız geniş kapasiteli araçlar ve asansör sistemi ile siz müşterilerimize kaliteli ve güvenilir taşıma işlemi sunmaktayız.

Eşyaları Paketleme ve Taşıma Süreci

Nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken tek unsur taşınacak malzemeye ödeyeceğiniz fiyat olmamalıdır. Taşınacak eşyanın özenle paketlenmesi ve herhangi bir sorun olmadan taşınması çok önemlidir. Burdur evden eve taşıma işleminde firmamız ekibimizle birlikte öncelikle taşınacak malzemelerin ambalajlama ve paketleme işlemini yapmaktadır. Eşyalarınız son derece sağlam bir şekilde paketlenip, özellikle kirlenme ihtimali yüksek olan beyaz eşya ve mobilyalarınıza herhangi bir zarar vermeden özenle nakil aracına yerleştirilir. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı ve derin dondurucu gibi beyaz eşyalarınız sökülüp çıkarıldıktan sonra, taşınılacak yere yeniden monte edilip takılmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız ile temiz ve kaliteli ambalajlama işleminden sonra eşyalarınızı taşınacağınız yere güvenli ve sağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınız dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir. Oldukça stresli bir süreç olan ev taşıma işleminde siz müşterilerimize düşen görev sadece eşyaların toplanma ve yerleştirilme esnasında personelimizi yönlendirmek olacaktır.

Burdur evden eve nakliyat fiyatları son derece uygundur. Bu fiyatlar taşınacak malzemenin miktarına, malzemenin taşınacağı mesafeye, harcanan yakıt miktarına ve binanın bulunduğu kata göre farklılık göstermektedir. Ayrıca taşınacak malzemenin boyutu küçük ise ona göre tesis edilecek aracın da boyutu küçük olacaktır. Bu şekilde Çanakkale evden eve nakliyat firmamız siz müşterilerimize daha ekonomik bir nakil imkânı sağlamaktadır. Tüm bu taşıma işlemleri esnasında müşterilerimize düşen görev sadece personeli eşyaların taşınması ve yerleşmesi aşamasında yönlendirmektir.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi