Asansörlü Taşımacılık

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü vinç desteği ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni evinize çıkartıyoruz. Yüksek bir katta bulunan evinizi sorun etmemize gerek yok, asansörlü taşımacılık tekniğini kullanan firmamız bu işi çok dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Eşyalarınız çalışanlarımız tarafından paketlendikten sonra nakliye işlemi gerçekleştirilir ve yeni adresinde asansörlü taşıma yöntemiyle çıkartılır.  Eşyalarınızın taşınmasında kırılıp çizilme gibi vakalara dikkat edilir. Bu hizmeti şehrin hemen her bölgesine vermekteyiz. Yüksek bir kata taşınmanız durumunda firmamızdan destek alarak, bu işi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bu uygulamada evinizin yüksekliğine göre büyük ya da küçük vinçler kullanılmaktadır. Son derece özenle geliştirdiğimiz bu yöntemle evinizin taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Asansörlü taşıma yöntemi uygulayarak, bu hizmeti şehrin tüm bölgesine ve herkese vermekteyiz. Artık yüksek bir yere taşındığınızda bu durumu dert etmemize gerek yok. Firmamız tarafından geliştirilen bu yöntemle taşınmanız oldukça kolay ve pratiktir. Asansörlü taşımacılık denilince akla ilk gelen firmamız, yıllar süren deneyimi ve başarılarıyla bilinen bir firmadır. Eşyalarınızın taşınmasını oldukça dikkatli bir şekilde yapan firmamız çalışanları da işinde usta kişilerdir. Çalışanlarımız yalnızca eşyalarınızın taşınmasını ve paketlemesini değil aynı zamanda düzgün bir şekilde yerleştirmesini de yapar. Bununla birlikte olası durumlarda oluşacak kazalara karşı eşyalarınızın nakledilmeden sigortalatması da yapılır. Bu sayede de eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

Asansörlü Taşımacılık Nakliyesi

Asansörlü taşıma hizmetini veren firmamız çalışanları eşyalarınızı vinç yardımıyla çıkartmadan önce uygun poşetlere ve kolilere yerleştirir. Eşyalarınızı en az sizin kadar önemseyen elemanlarımız aynı zamanda evin döşenmesi konusunda da bilgili ve tecrübeli kişilerdir. Sağladığımız tüm bu avantajlarla asansörlü taşımacılık hizmetini daima geliştirmekte ve vatandaşlara sunmaktayız. Firmamızdan destek almak için her gün her saat iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak, eve yerleşmek gözünüzde çok büyüse de işinin ehli ve profesyonel nakliyat firmalarıyla çalıştığınız zaman aslında ne kadar kolaylıkla yerleştiğinize yaşayarak şahit olursunuz. Planlı, düzenli ve titiz çalışmalar sonrasında eski evinizden yeni evinize geçiş aşaması göz açıp kapayıncaya kadar gerçekleşir. Nakliyat firmaları, sektördeki fazla seçenek nedeniyle kendilerini oldukça geliştirdi ve teknolojiyi de devreye sokmalarıyla birlikte evden eve nakliyat olsun ofis, işyeri taşımacılığı olsun tüm işlemler artık daha kolay hale geldi. Asansörlü Nakliyat evinizin pencere ve balkonuna kurularak eşyalarınızın kamyon veya tır gibi nakliye araçlarına aktarılmasını sağlayan aynı zamanda iş gücünü de aza indiren bir sistem olarak göze çarpmaktadır.

Zaman ve iş gücü tasarrufu asansörlü nakliyattan geçer

Kullanılan asansör sayesinde nakliyat firmalarının fazla işçi çalıştırmalarının önüne geçilirken sizlere de ekonomik olarak taşınma maliyetlerinize yansır. Asansörlü nakliyat nerelerde kullanılır sorusunun cevabı ise;  yüksek katlı binalarda ve yine eşya taşınmasına müsait olmayan dar merdivenli yapılarda kullanılmaktadır. Daha önceleri inşaatların yapım aşamasında kullanılan vinç makinesi bu kez nakliyat firmalarının özel donanımlı araçlarına girmiş ve asansör ile birlikte kullanılarak eşyaların daha kolay, zarar görmeden, hızlı bir biçimde araçlara yüklenmesini sağlamıştır.

Asansörlü Nakliyatın avantaj ve dezavantajları

Avantajları: Eviniz yüksek katta ise ya da taşınacağınız eviniz, apartmanınızın merdivenleri dar ve sıkıntılı ise Asansörlü Nakliyat tam size göredir. İşçiler vasıtasıyla apartman merdivenlerinden taşıma usulü ile zamanınız fazlasıyla harcanırken asansörlü nakliyatta 2-3 işçi yardımıyla daha kısa zamanda taşıma işlemi tamamlanır. Ciddi bir iş gücü ve zaman avantajı ile çok fazla tercih edilen taşıma türüdür.

Dezavantajları:. En önemli dezavantajı ve riski yanlış yükleme sonucu halatların kopması ve eşyalarınızın yüksekten düşerek zarar görmesidir. Bu yüzden asansörlü taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, taşıma kapasitesine göre taşıma ve tüm araçların kontrollerinin özenle yapılmasından geçer.

Evden Eve Nakliyat Firması

Taşımacılık sektöründe lider konumunda olan firmamız bu alanda kendini geliştirmiş ve artık uzmanlaşmış bir nakliye firmasıdır. Hiç de kolay olmayan taşınma işlemini sizin için son derece basit bir hale getiren firma çalışanlarımız sayesinde artık taşınmanın verdiği stres ve gerilimi yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti ile birlikte eşyalarınızı güvenli bir şekilde gideceği yere kadar ulaştırıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Firması

Taşınma işleri geçmişten günümüze kadar en zor ve en zahmetli işler arasında yer alır. Eşyaların toplanması, paketlenmesi, kutulanmasının zahmeti bir yana bir de bu eşyaları başka bir yere taşıma sorunu ortaya çıkar ki en zor kısmı da budur. Eşyaların hepsini alabilecek uygun araç bulmak, eşyalara herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olmak gerçekten de stresli bir süreçtir. Ama artık taşınırken stres yaşamanıza gerek yok. Evden eve nakliyat taşımacılık firması olarak sizi taşınma zahmetinden kurtarıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde taşımacılığa dair en kolay hizmet anlayışı ile karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Evden Eve Taşımacılıkta Güvenilir Hizmet

Evinizden taşınırken eşyalarınızı kolay bir şekilde nakliye etmek için firmamız hizmetinizde. Evden eve nakliyat taşımacılık yaparak, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Taşımacılıkta lider bir konumda olan firmamıza rahatlıkla güvenebilirsiniz. Eşyalarınızı son model nakliye araçları ile yüksek güvenlik önlemleri dâhilinde taşıyoruz. Bizimle çalışmak için kesinlikle tereddüt etmenize gerek yok. Eşyalarınızı taşımadan önce nakliye aracımıza sağlam bir şekilde yerleştiriyoruz. Araç hareket ederken sarsılmayacak şekilde düzenliyor ve yerlerine sabitliyoruz. Dolayısı ile taşıma sırasında eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme riskinin önünü kapatıyoruz. Alanında uzman ve güler yüzlü personelimiz ile sizler için en güzel ve en doğru hizmeti sunuyoruz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Tavsiye

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT TAVSİYE

Eşyaların yeni evinize taşınmasını sağlayan nakliye firmaları, bu işi ekip elemanlarıyla disiplinli bir şekilde halletmelidir. Taşınmanız durumunda profesyonel bir destek sağlayan firmamız, eşyalarınızı titizlikle paketler ve yeni adresine sapasağlam götürür.  Eşya taşımacılığı oldukça zor bir iştir, lakin işinde iyi olan bir nakliye firmasından destek alıyorsanız, sıkıntı edilebilecek bir durum olmaz. Ankara evden eve nakliyat tavsiyeleri arasında yer alan asansörlü taşıma uygulaması, tüm nakliye firmaları tarafından kullanılamamabilmektedir. Bu hizmeti veren firmamız, ise hem asansörlü taşıma yöntemini kullanmakta, hem de sigortalı taşıma yöntemini kullanmaktadır. Sunduğumuz bu avantajlar, firmamızı diğer firmalardan ayıracak faktörlerdir. Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Evden eve nakliye yapan firmamız, taşınmanız durumunda size destek sağlayarak bu işi hızlı bir şekilde hallediyor. Nakliye firmaları, eşya taşımacılığını düzenli bir şekilde yapan firmalardır. Bizim firmamız, bu konuda son derece titiz ve duyarlıdır. İlk olarak eşyalarınız çalışanlarımız tarafından güzel bir şekilde paketlenir ardından dikkatli bir şekilde yük kamyonumuza taşınır, daha sonra yeni adresine nakledilir ve düzenlemesi de yapılır.  Ankara evden eve nakliyat tavsiye edilen işinde öncü firmamız, aynı zamanda sigortalı taşıma hizmetini de vatandaşlara sağlayarak, müşterilerini artırmayı başarmış bir firmadır. Sigortalı taşıma ile eşyalarınız güvenlik altına alınır ve olabilecek hasarlı durumlarda bunun tüm yükümlülüğü tarafımızca ödenir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eşya taşımacılığını işinde tecrübeli elemanlarıyla yapan firmamız, bu konuda her ayrıntıyı uygulamaktadır. Bir nakliye firmasının nasıl olması gerektiğini bilerek, vatandaşlara bu hizmeti tüm yöntemleriyle seferber etmiş ve zamanla gelişmiş bir firmayız. Ankara evden eve nakliyat tavsiye edilen kaliteli hizmete sahip firmamızdan destek alarak, eşyalarınızın hem paketlenmesinden, hem tekrar yerleştirilmesinden, hem de asansörlü taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Evden Eve

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Başarılı bir nakliye firması olarak ev, ofis vb. yerlerin eşyalarının taşınmasında büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Eşyaların taşınması işinde, her türlü detayı ayrıcalıklı olarak bilen firmamız çalışanları, mesleğinde usta kişilerdir. Beyaz eşyaların sökümünü ve montajını yapan ustalarımız, aynı zamanda çıkartılıp takılabilen tüm eşyalarınızın yerleştirmesini yapmaktadır. Ankara evden eve nakliye konusunda şehrin tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Bununla beraber yeni eviniz eğer yüksek bir katta ise, asansörlü taşıma yöntemini kullanmaktayız. Bu destek ile yeni eviniz, ne kadar yüksek olursa olsun, eşyalarınız, çalışanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca eşyalarınızın, taşınması ile birlikte, yerleştirmesi ve döşemesi de firmamızda çalışan elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ankara Evden Eve

Nakliyeciler, evlerin taşınmasında, destek sağlayan büyük firmalardır. Evinizin düzenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak olan nakliye firmaları, bu işi yapan tecrübeli çalışanlara sahiptir. Bu hizmeti, veren firmamız ise işinde yıllar süren tecrübesiyle, şehir içinde ikamet eden tüm vatandaşlara hizmet sağlamaktadır. Ankara evden eve nakliye işinde çalışan birçok firma bulunmaktadır. Bizim firmamız, bu hizmeti en kaliteli şekilde vermektedir. İlk olarak eşyalarınız, çalışanlarımız tarafından paketlenir, ambalajlanır ve kamyonlara yüklenir. Geniş ve bir o kadar hızlı araçlarımız, eşyalarınızı aldıktan sonra yeni adresine nakleder. Ardından, firmamız çalışanları eşyalarınızı taşır ve döşemesini yapar.

Ankara Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma

Eşyalarınız bizim için de değerlidir, kamyonlara yüklendikten sonra hiç bir hasar görmemesi için özen gösterilir. Yine de oluşabilecek aksi kazalardan ötürü eşyanız zarar görürse, bu tamamen bizim sorumluluğumuza girmektedir. Sigortalı taşıma uygulamasını kullanan firmamız, eşyalarınızı anlaşmalı olarak taşımaktadır. Herhangi bir kaza sonucu, eşyalarınızın fiyatı eksiksiz olarak ödenir. Ankara evden eve nakliye de bu hizmet tüm ilçelere sağlanmaktadır. Evinizin taşınmasında, firmamız tarafından destek almak için istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Taşınmanızı hızlı ve kolay bir şekilde sağlayan nakliyat firmaları, şehrin her yerine hizmet verebilmektedir. İlk olarak bizim firmamız olmak üzere vatandaşlara hem bu hizmeti vermekte, hem de taşınmalarında gerekecek yardımları sağlamaktayız. Şehir içi nakliyat yapan firmalar arasında en iyi hizmeti, müşterilerine sunan firmamız, taşınmanızdaki tüm hususları göz önünde bulundurmaktadır. Bununla beraber, eşyalarınızı paketleme ve montajlama işini de yapıyoruz. Evinizde bulunan avizelerin sökümünü yaparak, yeni evinizde tekrar takıyoruz. Aynı şekilde beyaz eşyalarında sökümünü ve montajını yapıyoruz. Son derece duyarlı çalışanlarımızla, taşınmanızı kısa bir sürede gerçekleştirme garantisi veriyoruz. Taşınmanız için eğer, işinde deneyimli bir firmaya gereksinim duyuyorsanız, bizimle iletişime geçerek, hizmet sağlayabilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Eşya Paketleme

Nakliyat firması, taşınma ihtiyacında olan insanlara oldukça büyük ölçüde destek sağlamaktadır. Bu tür firmalar, eşyalarınızın yalnız taşınması için değil, paketlenmesi veya ambalajlanması için de çalışır. Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız, vatandaşların büyük sıkıntısı olan taşınma işlemini kaliteli bir şekilde vermektedir. Bununla beraber eşyalarınızı aynı zamanda sigortalatıyoruz. Yani eşyalarınızda oluşabilecek tüm hasarların tek sorumlusu bizim firmamızdır. Lakin tecrübeli çalışanlarımız ve geniş araçlarımız olduğu için eşyalarınızın zarar görmesi, mümkün değildir. Şehrin her ilçesine hizmet verebilmekteyiz. Bunun yanı sıra sınır ve süre tanımayan bir firma olarak, taşınmanızı kusursuz bir şekilde halledebileceğimizi iddia ediyor ve bu hususta memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Kapsamlı taşıma ve nakliye yapan firmamız, yalnızca ev eşyası taşınmasında değil, ofis veya başka mekânlarında eşyalarının taşınmasında da hizmet vermektedir. Şehir içi nakliyat yapan firmamız, çalışanları, eşyaların yeni adresinde nasıl düzeltilmesi gerektiğini bilen, tecrübeli kişilerdir. Deneyimli çalışanlarımızla ve yıllara dayanan nakliye hizmetimizle, zamanla bu işi yapan, en iyi firmalar arasına girmişizdir. Eşyacılık ve taşımacılıkta bir numara olan firmamızdan hizmet almak için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Şehiriçi Nakliyat

Ankara Şehir içi Nakliyat

İnsanoğlu yapısı gereği yeni olan her şeyi çok sever. Yeni bir eve ya da ofise taşınma heyecanı ise başkadır. “Mal canın yongasıdır” atasözünden yola çıkarsak evimizi, ofisimizi taşırken eşyalarımızın zarar görmeden yeniye ulaşmasını sağlamak için planlı ve düzenli bir taşınmaya ihtiyaç duyarız. Ankara Şehir içi Nakliyat bu hizmeti sizlere sunmak üzere kurulmuş bir firmadır. Profesyonel bakış açımız ve özenli titiz çalışmalarımız sayesinde binlerce Ankaralıyı yeni evlerine sorunsuz ulaştırdık.  Bir sonraki müşterimiz olmak için fazla zaman kaybetmeden güler yüzlü ekibimiz ve çözüm odaklı profesyonellerimizle iletişime geçin.

Ücretsiz Ekspertiz, Hızlı ve Ekonomik Çözümler

Ankara Şehir içi Nakliyat, bizimle iletişime geçtikten sonra profesyonel ekspertiz işlemleriniz için randevunuz verilir. Randevunuz sonrasında ekspertiz işlemleriniz yapılır ve size en hızlı ve ekonomik olarak hazırlanan fiyat teklifimiz yapılır. Teklifimiz tarafınızdan kabul edildikten sonra sözleşmeniz hazırlanır ve sigorta işlemleriniz başlatılır. Taşınma tarihiniz ve ödeme şartlarınız sözleşmenize eklenerek karşılıklı imzalanır. “Söz uçar yazı kalır” ilkesiyle çalışan firmamız sözleşme ile hem sizi hem bizi korumak içindir. Taşınma randevunuzda profesyonel ekibimiz, evinizde yapılması gereken birlikte planladığınız eşya kutulama, demontaj, ambalajlama işlemlerini gerçekleştirir, özen ve titizlikle araçlara yükler ve sizi evinizden veya ofisinizden, yeni evinize veya ofisinize güvenle taşır.

Ankara Şehir İçi olarak biz neler yapıyoruz?

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara şehir içi Nakliyat,

* Sigortalı nakliyat

* Asansörlü nakliyat

* Eşya ambalajlama

* Eşya kutulama

* Eşya montajlama

* Profesyonel hizmet

* İşinin ehli çalışanlar

* Farklı araç seçenekleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Ankara Şehir içi Nakliyat, profesyonel ekibiyle tanışmak, yeni evinize gönül rahatlığıyla ulaştırmamız için bizi arayın, arkanıza yaslanın ve yeni evinizde veya ofisinizde keyifle neler yapacağınıza odaklanın. Gerisi bizim işimiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında zirvede yer alan ve referanslarından aldığı güç ile gün geçtikçe büyümeye devam eden firmamız, sunduğumuz hizmetler ve samimi yaklaşımımız sayesinde müşterileri ile sıcak ilişkiler kurmaktadır.

Asansörlü taşıma ve sigortalı nakliyat seçeneklerimizin haricinde eşya ambalajlama ve paketleme gibi hizmetlerimiz sayesinde, eşyalarınızı şehir içi ve şehir dışı olarak istediğiniz yere güvenli bir şekilde taşıyor, hızlı ve kaliteli taşımacılık örneği sergiliyoruz.

Ankara evden eve nakliyat firmalarının aksine işin ehli elemanlarımızla sizler hizmet vermekteyiz. Bu sebeple eşyalarınızı profesyonel bir biçimde paketliyor, taşıyor ve taşıma sonrasında montajlıyoruz.

Birçok farklı hizmeti tek çatı altında toplayarak sizlere evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, tamamen özel ve bakımlı araçlar ile son teknolojiyi kullanmaktadır. Bu sebeple sunduğumuz hizmetler kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Zonguldak Evden Eve Nakliyat

Firmamızla Tanışın..

Zonguldak evden eve nakliyat firmamız geniş araç filosu, alanında tecrübe sahibi ekibi ve titiz çalışmalarıyla ün kazanmış bir nakliyat şirketidir. Evinizi ilk kez taşıyacaksanız ya da önceki taşınmalarınızda sorunlar yaşadıysanız, taşınma konusunda sizlere yepyeni bir deneyim kazandıracak olan Zonguldak evden eve nakliyat firmamız her zaman sizler için hizmete hazırdır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve geniş hacimli araçlarımız sayesinde ne kadar eşyanız olursa olsun araçlarımız size hiçbir sorun yaratmayacak ve kalitemizden ödün vermeden, evinizdeki eşyalarınızı taşırken kırıp dökmeden ve hiçbir zarar vermeden taşıyoruz. Zonguldak evden eve nakliyat şirketimizin araçları kapalı kasa ve geniş iç hacmine sahiptir. Eşyalarınızı aracımıza yüklerken güvenliği arttırmak amacıyla strech film ile ambalajlayıp düzenli bir şekilde yerleştiriyoruz.

Zonguldak evden eve taşıma şirketimiz prensipler üzerine kurulu bir şirkettir. Bu sektörde iyi bir hizmet anlayışı kazandırmak ve iyi bir hizmet sunmak için varız. Eğer eşyalarınızı toplamaya vaktiniz yoksa, Zonguldak evden eve taşıma şirketimiz sizin için evinize gelip eşyalarınızı düzenli bir şekilde kendimize ait ve sağlamlığıyla eşya taşımaya elverişli kolilerimize koyuyoruz. Daha sonra eğer hassas ve kırılmaya daha yatkın eşyalarınız varsa onlar için güvenliği daha fazla arttırarak taşırken maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Zonguldak evden eve taşıma şirketi olarak sizler için sunduğumuz ve sunacağımız hizmetlerle ev taşırken daima bir numaralı yardımcınız oluyoruz.

Herkes kaliteli hizmet almak ister fakat kaliteli hizmeti ucuza mal edemeyeceğini bilir. Yapılan işin fiyatı bir nevi yapılan işin kalitesini belirler. Yine de iyi hizmet sunup müşteri memnuniyeti daha önde tutup fiyatlarını makul miktarlarda belirleyen firmalarda vardır. Bizde bunlardan biriyiz. Zonguldak evden eve nakliyat fiyatları kaliteli hizmetin yanı sıra işini düzgün yapan bir firma arıyorsanız tam size göredir. İnternet sitemizi ziyaret ederek Zonguldak evden eve nakliyat fiyatları hakkında teklif alabilirsiniz. Eşyalarınızı teslim ettiğiniz gibi teslim almak ve hiçbir kayıp yaşamamak ve daha ayrıntılı bilgilerle Zonguldak evden eve nakliyat fiyatlarımız ve diğer bilgiler için sizlerin telefonlarını bekliyoruz.

Şırnak Evden Eve Nakliyat

Zahmetli ve yorucu bir süreç olan ev taşıma işlemi Şırnak evden eve nakliyat firmamız sayesinde artık eskiye göre daha kolay ve daha rahattır. Şırnak evden eve nakliyat firmamız deneyimli ekibi ile siz müşterilerimize güvenli ve sağlam bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Şırnak evden eve nakliyat firmamızda çalışan personeller alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Siz müşterilerimiz nasıl ki eşyalarınıza dikkat edip özen gösteriyorsanız Şırnak evden eve nakliyat firması olarak biz de ekibimiz ile eşyalarınıza en sizin kadar değer verip özen göstermekteyiz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için sağlam bir şekilde ambalajlayıp paketledikten sonra kolilere yerleştiriyoruz. Şırnak evden eve nakliyat fiyatlarımız sabit olamayıp taşınacak malzemeye göre değişmektedir. Şırnak evden eve nakliyat firmamızın çalışanları taşınacak olan eve gelerek ilk başta bir taşınma planı oluşturmaktadır. Taşınacak malzemenin miktarı, eşyaların boyutu ve özellikleri hesaba katılarak bir plan yapılır. Bu plan dâhilinde hem kaç kişilik ekibin çalışması gerektiğine karar verilir hem de fiyat belirlenir. Ayrıca taşınacak eşyaların gideceği mesafe ve nakil aracının harcayacağı yakıt miktarı da fiyatın miktarını belirlerken dikkate alınır.

Şırnak Evden Eve Nakliyat Firmamızın Eşyaları Paketleme Ve Taşıma Süreci

Şırnak evden eve taşıma esnasında eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için son derece titiz davranmaktadır. Nasıl ki siz eşyalarınıza özen gösterip dikkatli davranıyorsunuz, Şırnak evden eve nakliyat firmamız da eşyalarınıza en az sizin kadar dikkat etmektedir. Eşyalarınızı paketleme işine geçmeden önce cam ve kırılma ihtimali olan eşyalarınız için özel ambalajlar kullanılmaktadır. Eşyalarınız bu özel ambalajlar ile paketlendikten sonra herhangi bir sarsılmadan hasar görmemeleri için kolilere yerleştirilmektedir. Daha sonra mobilyalar ve beyaz eşyalar da çizilmeyecek ve herhangi bir hasar görmeyecek şekilde paketlenirler. Şırnak evden eve nakliyat firmamızın çalışanları tarafından dikkatli bir şekilde ambalajlanıp paketlenen bütün eşyalar kolilere yerleştirilir. Kolilere yerleştirilen eşyalar Şırnak evden eve nakliyat firmamıza ait nakliyat aracına yerleştirilir. Firmamız personeli eşyaları paketleme ve taşıma süreci ile ilgilenirken siz müşterilerimize düşen görev onları yönlendirmektir.