BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Şubat 21 2017

Balıkesir evden eve nakliyat şirketi arıyorsanız bu firma tamda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek durumda. Eşyalarınıza değer veriyor, Balıkesir’de evden eve taşınırken hasar almalarını istemiyorsanız şirketimiz bu isteğinizi gerçekleştirebilecek lider bir konumdadır. Günümüzde taşınırken başımıza gelebilecek en önemli konuda eşyalarıma taşınırken zarar gelir mi düşüncesidir. Uzman ekibimiz ve işini en iyi şekilde yapan çalışanlarımızla eşyalarınız bize emanet. Balıkesir’de şehir içi, Türkiye’de ise yurtiçi taşıma hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile taşınacak eşyalarınızı yüksek titizlikle paketliyoruz ve gideceği yere özveri ile teslim ediyoruz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar, ekspertizler, geniş araç filosu, genç deneyimli ve profesyonel personelimizle Balıkesir de çalışmaya devam ediyoruz. Taşımacılıkla ilgili birçok alanda hizmet verebildiğimiz gibi Depo Taşımacılığı, Ofis taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı, Elektronik ürün taşımacılığı, Fuar taşımacılığı ve Asansörlü taşımacılık olmak üzere yaygın bir taşıma platformuna sahibiz. Balıkesir evden eve taşımacılık hizmetlerini itina ile yerine getiriyor, can ve mal güvenliğinizi önemsiyoruz.

Taşıma işlemimiz

Eşyalarınız ambalajlanıp bütün işlemleri tamamlanması akabinde, belirlediğimiz en kısa yol güzergâhı üzerinden araçlarla yola çıkıyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesini engellemek amacıyla yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir şekilde seyir alıyor eşyalarınızı istediğiniz noktaya en güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Taşınma adresinize geldiğimizde ise dikkatli ve titiz bir biçimde davranarak eşyalarınızı araçtan indirmekle beraber istek doğrultusunda bir yandan da asansör kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız ve Fiyatlarımız

Müşterilerimizin isteklerini ve taleplerini karşılayabilmek için her geçen gün yenilikçi yaklaşımlarda bulunan şirketimiz sizlerin güven ve huzur içerisinde eşyalarınızı bize teslim etmeniz için çalışıyoruz. Balıkesir evden eve taşımacılık fiyatları arasında en uygun fiyatlı hizmet garantisi vermekteyiz.
Sigortalama İşlemimiz

Eşya taşıma hizmeti büyük bir dikkat, özen ve titizlik gerektiren küçük bir sorunda büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Eşyalarınıza en az siz kadar değer veriyoruz ve her aşamada dikkatli bir şekilde eşyalarınızı ambalajlıyor, korunmalarını sağlıyoruz. Ancak tüm tedbir, titizlik ve dikkatimize rağmen oluşabilecek olağanüstü problem veyahut kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi