AYDIN EVDEN EVE NAKLİYAT

Şubat 21 2017

Aydın evden eve nakliyat şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Eşyalarınıza değer veriyor, Aydın evden eve taşıma eşyalarınızın hasar almalarını istemeyen siz müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız. Uzman ekibimiz ve işini en iyi şekilde yapan çalışanlarımızla eşyalarınız bize emanet. Aydın’da şehir içi, Türkiye’de ise yurtiçi taşıma hizmeti vermekteyiz. Uzman ve titiz ekibimiz ile taşınacak eşyalarınızı özenle paketliyoruz ve gideceği yere sağlam şekilde teslim ediyoruz. Kadromuz da bulunan deneyimli ve uzman personelimiz, kapalı kasa araçlarımız ve kaliteli ekipmanımızla nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. Taşımacılıkla ilgili birçok alanda hizmet verebildiğimiz gibi Beyaz Eşya taşımacılığı, Elektronik eşya taşımacılığı, Depo taşımacılığı, büro ve büro malzemesi taşımacılığı, Fuar taşımacılığı ve Asansörlü taşımacılık olmak üzere yaygın bir taşıma platformuna sahibiz. Aydın evden eve nakliyat fiyatları diğer firmalara göre ve verdiğimiz hizmet neticesinde oldukça uygun tutulmuştur. Misyonumuz, müşterilerimize hızlı, ekonomik ve güvenli bir teslimat sunmak.

Yerleştirme İşlemleri

Eşyalarınız taşınma adresine geldiğinde aracımızdan güvenli ve özenli bir şekilde indirilip yeni evinize taşınırken, diğer taraftan da isteğiniz doğrultusunda sizin belirleyeceğiniz konumlarına göre yerleştirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Önceden de monte edilmiş eşyalarınızın montajını yapıyoruz. Kolilerle getirilen eşyalarınız karşılıklılığa yer vermemesi adına daha sonra getirilip yerleştirildiği gibi isteğiniz doğrultusunda sizin tarafınızdan yerleştirilmek üzere bırakılır. Beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılarak, çalışır vaziyette bırakılır.

Ambalaj ve Paketleme işlemimiz

Uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız de monte edilerek büyük bir özenle paketlenerek koruma altına alınır. Balonlu naylon ve oluklu mukavva eşyalarınızın korunması için özenle seçilmiş malzemelerdir. Paketleme işlemi titizlikle ve zarar vermeden gerçekleştirilecektir. Kırılabilmesi muhtemel olan bardaklarınızı, tabaklarınız ve avizeleriniz gibi hassas eşyalarınız tek tek özenle paketlenerek çizilmeleri ve kırılmaları önlenir. Uzman personellerimizle yükleme esnasında da özenle araca yerleştirilir.

Son Kontrollerimiz

Eşyalarınız taşınacak adrese ulaştırıp yerleştirildikten sonra firmamızda çalışan uzman ekibimiz tarafından eşyalarınız incelenir ve tüm hassasiyet ve dikkate rağmen herhangi bir hasar olduğu takdirde gerekli işlemler yapılarak mağduriyetinizin önüne geçilir. Aydın nakliyat şirketi olarak amacımız yerleşim stresini en aza indirmektir.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi