Asansörlü Taşımacılık

Ocak 21 2018

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü vinç desteği ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni evinize çıkartıyoruz. Yüksek bir katta bulunan evinizi sorun etmemize gerek yok, asansörlü taşımacılık tekniğini kullanan firmamız bu işi çok dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Eşyalarınız çalışanlarımız tarafından paketlendikten sonra nakliye işlemi gerçekleştirilir ve yeni adresinde asansörlü taşıma yöntemiyle çıkartılır.  Eşyalarınızın taşınmasında kırılıp çizilme gibi vakalara dikkat edilir. Bu hizmeti şehrin hemen her bölgesine vermekteyiz. Yüksek bir kata taşınmanız durumunda firmamızdan destek alarak, bu işi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bu uygulamada evinizin yüksekliğine göre büyük ya da küçük vinçler kullanılmaktadır. Son derece özenle geliştirdiğimiz bu yöntemle evinizin taşınmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Asansörlü taşıma yöntemi uygulayarak, bu hizmeti şehrin tüm bölgesine ve herkese vermekteyiz. Artık yüksek bir yere taşındığınızda bu durumu dert etmemize gerek yok. Firmamız tarafından geliştirilen bu yöntemle taşınmanız oldukça kolay ve pratiktir. Asansörlü taşımacılık denilince akla ilk gelen firmamız, yıllar süren deneyimi ve başarılarıyla bilinen bir firmadır. Eşyalarınızın taşınmasını oldukça dikkatli bir şekilde yapan firmamız çalışanları da işinde usta kişilerdir. Çalışanlarımız yalnızca eşyalarınızın taşınmasını ve paketlemesini değil aynı zamanda düzgün bir şekilde yerleştirmesini de yapar. Bununla birlikte olası durumlarda oluşacak kazalara karşı eşyalarınızın nakledilmeden sigortalatması da yapılır. Bu sayede de eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

Asansörlü Taşımacılık Nakliyesi

Asansörlü taşıma hizmetini veren firmamız çalışanları eşyalarınızı vinç yardımıyla çıkartmadan önce uygun poşetlere ve kolilere yerleştirir. Eşyalarınızı en az sizin kadar önemseyen elemanlarımız aynı zamanda evin döşenmesi konusunda da bilgili ve tecrübeli kişilerdir. Sağladığımız tüm bu avantajlarla asansörlü taşımacılık hizmetini daima geliştirmekte ve vatandaşlara sunmaktayız. Firmamızdan destek almak için her gün her saat iletişime geçebilirsiniz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi