Ankara Şehiriçi Nakliyat

Ocak 11 2018

Ankara Şehir içi Nakliyat

İnsanoğlu yapısı gereği yeni olan her şeyi çok sever. Yeni bir eve ya da ofise taşınma heyecanı ise başkadır. “Mal canın yongasıdır” atasözünden yola çıkarsak evimizi, ofisimizi taşırken eşyalarımızın zarar görmeden yeniye ulaşmasını sağlamak için planlı ve düzenli bir taşınmaya ihtiyaç duyarız. Ankara Şehir içi Nakliyat bu hizmeti sizlere sunmak üzere kurulmuş bir firmadır. Profesyonel bakış açımız ve özenli titiz çalışmalarımız sayesinde binlerce Ankaralıyı yeni evlerine sorunsuz ulaştırdık.  Bir sonraki müşterimiz olmak için fazla zaman kaybetmeden güler yüzlü ekibimiz ve çözüm odaklı profesyonellerimizle iletişime geçin.

Ücretsiz Ekspertiz, Hızlı ve Ekonomik Çözümler

Ankara Şehir içi Nakliyat, bizimle iletişime geçtikten sonra profesyonel ekspertiz işlemleriniz için randevunuz verilir. Randevunuz sonrasında ekspertiz işlemleriniz yapılır ve size en hızlı ve ekonomik olarak hazırlanan fiyat teklifimiz yapılır. Teklifimiz tarafınızdan kabul edildikten sonra sözleşmeniz hazırlanır ve sigorta işlemleriniz başlatılır. Taşınma tarihiniz ve ödeme şartlarınız sözleşmenize eklenerek karşılıklı imzalanır. “Söz uçar yazı kalır” ilkesiyle çalışan firmamız sözleşme ile hem sizi hem bizi korumak içindir. Taşınma randevunuzda profesyonel ekibimiz, evinizde yapılması gereken birlikte planladığınız eşya kutulama, demontaj, ambalajlama işlemlerini gerçekleştirir, özen ve titizlikle araçlara yükler ve sizi evinizden veya ofisinizden, yeni evinize veya ofisinize güvenle taşır.

Ankara Şehir İçi olarak biz neler yapıyoruz?

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara şehir içi Nakliyat,

* Sigortalı nakliyat

* Asansörlü nakliyat

* Eşya ambalajlama

* Eşya kutulama

* Eşya montajlama

* Profesyonel hizmet

* İşinin ehli çalışanlar

* Farklı araç seçenekleri ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Ankara Şehir içi Nakliyat, profesyonel ekibiyle tanışmak, yeni evinize gönül rahatlığıyla ulaştırmamız için bizi arayın, arkanıza yaslanın ve yeni evinizde veya ofisinizde keyifle neler yapacağınıza odaklanın. Gerisi bizim işimiz.

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi