Ankara Profesyonel Nakliyat

Son bir kural geçen hafta demiryolu tüm Sınıf, hem de Chicago Ulaşım Koordinasyon Ofisi, Sınıf I, üyeleri aracılığıyla, STB için bir haftalık, yarıyıl, ara sıra olarak belli bir hizmet performans ölçümlerini rapor gerektirecek Yüzey Ulaştırma Kurulu tarafından verildi.

Performans Verileri Raporlama kural, hak, ABD Demiryolu Hizmeti Sorunları, 2013 yılı sonlarında başlayan çeşitli demiryolu hizmeti sorunları, sert kış hava şartları nedeniyle STB tepkisi “bir sonucu” olarak nitelendirdi ve 2014 yılında da devam etmiştir.

Bu daha sonra 2014 Ekim ayında kamuya geçici olarak belirli hizmetlerle ilgili veriler, ortalama tren hızı, ortalama terminal bekleme süresi, araba online, orijin durmak zaman ve kömür ve tarımsal istatistikler yükleniyor dahil olmak üzere rapor demiryolları I Sınıfı arama STB yol açtı.

Bu yasama sürecinin önemli bir amacı, demiryolu sektöründe geçerli Hizmet Şartları izleme kolaylaştırmak ve hizmet sorunları oluşturabilecek bir eğilim ya da sapmaları belirlemek için STB söyledi. Nakliyatçılar ve diğer paydaşlar şimdi iş kararlarını ve Tedarik Zinciri planlama, geçmiş performansına karşı tek bir demiryolu ölçüm için referans noktaları ile STB sağlanması ile birlikte yardımcı olmak için bildirilen verilere erişim hakkına sahip olacak ve gösterdi başka bir faydası oldu.

Bu kural geliştirildi süre boyunca, STB nakliyatçılar demiryolları, tersine, limit ve önerilen istekleri dar arıyorlardı ise daha ayrıntılı” veri istekleri, koridor belirli performans ve daha geniş bir dizi ya da bir emtia da dahil olmak üzere, “aradığını söyledi. Ve STB bir orta yol dediği kabul edildi, daha etkili bir demiryolu hizmeti performansını, demiryolları, şu anda iç veri çalıştırır, onların bir parçası olarak topladığı bilgilere istekleri terzilik ile birlikte sağlayacak veriler için gönderdiğini söylüyor.

Birçok demiryolu nakliyatçılar kamuya açık demiryolu hizmeti ölçülerine eksikliği ile ilgili endişelerini dile getirdi ve daha iyi hizmet mevcut sorunların kapsamı, büyüklüğü ve etkisini anlamalarına yardımcı olmak için demiryolları belirli performans verilerine erişim talep Fargo 2014 STB duruşma, Kuzey Dakota demiryolu hizmeti konuları ele alındı, STB dedi. Bu emir uyarınca toplanan veriler Yönetim Kurulu ve ilgili tarafların mevcut demiryolu hizmeti konuların daha iyi gerçek zamanlı bir anlayış verir.

Bu duruşmada “paydaşlar demiryolu hizmeti ile ilgili daha fazla sanayi genelinde şeffaflık ihtiyacını ifade ettiğini ve STB eklendi, demiryolu kullanıcılar lojistik planlama, operasyon ve gelirleri için ekonomik zararı en aza indirmek, iş planlamaya yardımcı olmak ve daha iyi hizmet iyileşme döneminde kendi müşterilerine hizmet etmek için performans ölçümlerini önemli olan[S]hippers iddia olduğunu “kaydetti. Nakliyatçılar ayrıca bu bilgileri, demiryollarının geliştirilmesi ve sürekli hizmet sorunları çözme ölçüde ilgili şeffaflık getireceğini ifade etmişlerdir.”

(AAR) Amerikan Demiryolları Birliği üzerine 2015 yorum zaman haftalık servis Ölçümler gerektiren STB kararının etkisi hakkında biraz şüpheci oldu.

“1999 yılından bu yana, demiryolları, haftalık olarak, gönüllü olarak, hız ve araba online,” AAR Başkanı ve CEO’SU Ed Hamberger söyledi terminal bekleme süresi demiryolu performans ölçütleri ile STB ve halka vermiş. Herhangi bir şekilde bugün sipariş artan raporlama gereksinimlerini daha iyi hizmet için kurşun nasıl “belirsiz.”

Demiryolu trafik öncesi toparlanma devam ederken, artan talebi karşılamak için gerekli kapasiteyi sağlamak için hızlandırılmış bir tempoda durgunluk seviyeleri yatırım ve istihdam olduğunu AAR üst yönetim eklendi.”

Raporlama bu haftalık servis ölçülerine nakliyatçılar ya da Sınıf I taşıyıcılar için büyük bir anlaşma değil, bir demiryolu hissedar söyledim BEN.

“Kısacası yararlı olduğunu zamanında ve doğru veri elde vadeli bir meydan okuma biraz olabilir, ama aksi takdirde mevcut olması kötü bir şey değil sanırım,” dedi. Örneğin, nasıl hesaplanır “anahtar bilgileri rapor nasıl olacak…tüm taşıyıcılar arasında tutarlı. Olası hataları ve anomalileri çalışmak, elbette bir süre alacaktır.”

Daha sık raporlama kavramı mutlaka kötü bir şey getirir ek iş yükü dışında düşünmüyor ve ekledi.

“Genel olarak bildiriyorum neler olduğunu genel bir izlenim veriyor, ama her gönderici ve alıcı birbirlerinden olduğu gibi (birim kömür treni performans örneğin, öznitelikleri kimyasal tanklar farklıdır, plastik reçine haznesi ve taşımacılık kutuları kapalı)” dedi. farklı beklentileri ve ihtiyaçları vardır “Her müşteri Tedarik Zinciri için tasarlanmış gerçek zamanlı görünürlük ve performans yönetimi son maç olacak. Bu raporlama türü tabanlı bir GPS-mesajlar CLM ulaşamayacağı gider. Bu teknoloji mevcut. Ne gerekli ekonomik, endüstri çapında bir çözüm bulmak için müşteri ve taşıyıcı parçası üzerinde şirket olacak. Eğer diz protezi, bir ayraç koymak ve bir baston ile yürümek ya da mermi ısırmak ve ameliyat yapabilirsiniz. Bu yarabandı sadece kaçınılmaz olanı koyar.”

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi