Ankara Nakliyat Şirketi

Danimarka merkezli Maersk Line, dünyanın en büyük konteyner nakliye şirketi, bugün Almanya edinme tabanlı Hamburg 6, yedinci büyük konteyner taşımacılık hattı, Oetker grubundan elde etmek planladığını söyledi.

Maersk anlaşmanın mali koşulları ifşa reddetti, ama 2017 yılının ikinci çeyreğinde beklenenden erken, 2017 sonuna kadar tamamlanması beklenen hareket ile olan satış ve satın alma anlaşması imzalandıktan sonra daha fazla bilgi iletişim” olacak “diyordu.

Maersk, Hamburg Süd, Kuzey-Güney esnaf lideri olarak kabul edilmektedir, ” dedi ve (Yirmi Metrelik Eşdeğer Birim) 625,000 TEU konteyner kapasitesi ile 130 konteyner gemileri vardır. Taşıyıcı 250’den fazla küresel ofislerde Alianca markalar tabanlı Hamburg Sud, Şili merkezli CCNİ ve Brezilya ile hizmet piyasaları 5,960 çalışanı var. Şirket 2015 geliri vardı 6.726 milyar $milyar 6.261 konteyner hattı iş dolar.

Hamburg 6 resmen Maersk parçası olduğunda, Maersk Line global toplam kapasite payı yaklaşık 3.8 milyon TEU konteyner kapasitesi ve 18.6 oranında, 14 yaş ortalaması ile 741 konteyner gemileri oluşan Birleşik filo ile yapacak.

Soren Skou, Maersk Line CEO’SU ve Maersk Grubu yaptığı açıklamada, “Bugün Maersk Line tarihinde yeni bir dönüm noktasıdır,” diyor. “Hamburg 6 almak için Oetker Grubu ile bir anlaşmaya vardık çok memnunum. Hamburg 6 güçlü markalar, özel çalışanı ve sadık müşterilerle çok iyi çalışma ve saygın bir şirkettir. Hamburg Mükemmel tamamlar Hattı Maersk ve müşterilerimizin iki dünyanın en iyi teklif, öncelikle Kuzey – Güney esnaf edebiliriz.”

Maersk yetkilileri olduğuna işaret bu anlaşma, organik olarak pazar payı büyüyecek, hem de satın almalar yoluyla, Hamburg 6 ve Alianca sağlam tutmak istiyor Maersk “rekabetçi ve cazip müşteri önermeler” olarak ayrı markalar yerel ofisleri aracılığıyla ve çalışmaya devam edeceğini kaydetti Skou ile rendelenmiş söyledi yapılmış Eylül ayında bir duyuru takip eden.

Maersk, Hamburg ve Mükemmel müşteri Maersk daha doğrudan bağlantı noktası aramaları ve kısa transit süreleri ile yeni ürünler geliştirmek için izin verirken, aynı zamanda Güney ticaret yolları, Kuzeydeki Hamburg 6-end hizmetleri, Maersk global ağ esnekliği ve reach ile birleştiğinde, adanmış sonuna-erişimi olan Maersk ağ anlaşma tamamlandığında nasıl görüneceğini, Maersk söyledi.

Bu anlaşma okyanus konteyner nakliye sektöründe birçok zorluk, aşırı kapasite oranı artar sopa edememek fiyatlandırma güç ve durgun talep, düşük kar ve yetersizliği ile uğraşmak devam ettiği bir dönemde geldi.

Bu faktörler ve diğerleri, sürekli taşıyıcı Konsolidasyon ve birlikte müşteri tabanını korumak için tasarlanmıştır ittifaklar olmuştur ve filoları ve hizmet borç yükünü sistemleri, Alix Ortakları bu yılın başlarında gözlenen yayınlanan rapor gibi maliyet sinerji gerçekleştirmek.

Azalan okyanus konteyner piyasa koşullarının bir sonucu olarak gelir bazı yeni anlaşmalar ve birleşmeler ve endüstri birlikleri şunlardır:

-CMA CGM Neptune Orient Lines edinme;
-Okyanus İttifak COSCO Nakliye (OOCL) Sınırlı, CMA CGM, Evergreen Marine ve Orient Yurtdışı Konteyner Hattı oluşur;
Maersk ve MSC-2M İttifak;
K Line, Mitsui O. S. K. Lines Ltd-Ekim duyuru. ve Nippon Yusen Kabushiki Kaisha her üç şirketin (Japonya hariç dünya çapında terminal işletim işletmeler de dahil olmak üzere) konteyner nakliye işletmeleri entegre etmek için yeni bir ortak girişim şirketi kurmak ve iş entegrasyon Sözleşmesi ve hissedarlar anlaşması imzalamayı kabul etti.
Lloyd AG ve Birleşik Arap Shipping Company S. A. G. (UASC)Hapag-birleşme-

Deniz danışmanlık Hackett Ortakları Ben Hackett, kurucusu, bu anlaşma biraz beklenen, Maersk olduğunu aksi takdirde çekmek için mali kaynakları ile sadece Avrupa taşıyıcı olduğunu söyledi, Hamburg Sud benzer bir şirket kültürüne sahip. Hapag Lloyd çalışan muhtemelen, mali kısıtlamaları nedeniyle, iyi UASC entegre mücadele olarak ve ekledi.

“Maersk için iyi bir seçimdir, Latin Amerika ve ANZ (Avustralya-Yeni Zelanda) kullanımlarına güçlendirir ve mal taşıma, soğutuculu açısından güçlü bir konuma koyar Hackett,” dedi. “Ayrıca mevsimsel, ama daha az insan hala ekonomi yapıyor ne yemek gerek ekonomik inişler ve çıkışlar maruz kalmış. Anlaşmanın bir parçası olarak CCNİ ve Allianca kazanırlar ve Güney Amerika’nın her iki kıyısında, batı kıyısında ve doğu kıyısında, et, meyve ve sebze hareket eden en iyi oyuncu yapar. AB Rekabet Komisyonu ile bu Maersk için biraz zaman alacaktır, ancak Alman Hükümetinin destek olacaktır, eminim. Ayrıca Maersk dokunulmaz gibi dünya çapında bir taşıyıcı olarak, büyüklük olarak yapar.”

Bu anlaşma gerçekleşirse, birden çok ticaret yolları, sektörün konsolide etmek, Dean Tracy, lojistik ve küresel tedarik zinciri, Küresel Integrated Services, LLC göre başka bir girişimini temsil ediyor.

Ne demek carrriers kapasite ve onları sopa yapmak için düşük ve dürüst bir fırsat artırmak için bu nedenle büyük bir fırsat üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacak “Hamburg 6 FE (Uzak Doğu)/ABD Ticaret şeritte büyük olmasa da, Kuzey ve Güney yolları üzerinde çok, ama.”

Write a Reply or Comment

Hemen Arayın
Adres Tarifi