Ambalaj ve Paketleme

Yeni bir adrese taşınacak olanlar için elbette ki en önemli sorun eşyaların zarar görmesidir. Bu durumda ekstradan bir masraf daha olacağı için maliyetin artması durumu ortaya çıkmaktadır. Bu sorun ile karşılaşmak istemeyenler profesyonel olarak yardım alarak daha kolay sonuç almaktadır. Hizmetlerden yararlanmak isteyenler için ilk olarak uzmanlar tarafından gerekli incelemelerin yapılmasını sağlayacak ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmeti sayesinde ev içerisinde bulunan eşyaların incelenmesi tamamlanarak fiyatlar belirlenmektedir. Onay verilmesi durumunda belirlenen fiyatlar üzerinden hizmet alınmaktadır. Taşıma işleminin güvenli bir şekilde yapılması için eşyaların düzgün olarak paketlenmesi gerekir. Bu nedenle bu konuda deneyimli olan elemanlar tarafından işlemler sırası ile yapılarak daha hızlı ve kaliteli sonuçlar alınmaktadır. Mobilyalarda demonte işleminin yapılması özellikle araçta daha az yer kaplaması ve taşıma sırasında kolaylık olması için tercih edilmektedir.

Eşyaların taşımaya hazır hale getirilmesi için ambalaj ve paketleme işleminde uzman olan elemanlar ile çalışmalar kısa sürede yapılarak bu şekilde gruplara ayrılması ile araca taşınır durumda gelmesi sağlanmaktadır. Koli ve ambalajlar firma tarafından sağlandığı için yeterli boyutlarda seçenekler ile daha kaliteli işlemler yapılmaktadır. Kırılacak olan eşyaların ayrılması ve itinalı bir şekilde paketlenmesi taşıma sırasında oluşacak risklerin azalmasına yardımcı olmaktadır. Uğraşmak istemeyenler için bu hizmetler sayesinde taşınma büyük bir keyif haline gelmektedir. Demonte hale getirilen parçaların kırılmaması için uygun ambalajlar ile sarılması ve güvenliğinin sağlanması gerektiğinden bu süreç ekip tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır. İşlem bütün eşyalara uygulandıktan sonra bitiminde eşyalar koliler ile daha rahat taşınacak araca yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Kolilere koyma veya ambalajlama aşamasında yapılacak hatalar daha büyük sorunlara neden olacağından aşamalar büyük bir titizlik ile yürütülmektedir. Eşyaların boyutlarına göre getirilen koliler taşımanın daha kolay olması için etkili olmaktadır.

Nakliyat işinde en önemli noktalardan biri olan ambalaj ve paketleme işlemi deneyimli kişiler tarafından yapılacağı için bu konuda daha verimli sonuçlar alınmaktadır. Gruplara ayrılan eşyalarda kullanılacak malzemelerde değiştiğinden bu konuda doğru seçimlerin yapılması araç içerisinde ve taşıma sırasında doğabilecek olan risklerin azalmasını sağlamaktadır. Özellikle tek tek ambalajlanan ürünler paketler içerisine yerleştirilerek bu sayede hem kolay taşınması her de güvende olması sağlanmaktadır. Kolilerin boyutlarının küçük tutulması da taşıma esnasında elemanlar daha rahat kavraması ve sıkıntı yaşamadan kolayca aşağı indirmesi için etkili olmaktadır. Tamamlanan işlemin ardından araç ile ulaşım sağlandıktan sonra yeni adreste açılan eşyalar incelenerek bu şekilde sorunsuz teslimatı yapılmaktadır. Demonte olan eşyalarda montaj işlemleri de yapılarak kullanıma hazır olarak teslim edildiğinden sizlere bu konuda yalnızca yeni evinizin keyfini çıkartmak kalıyor. Hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmek isteyenler için nakliyat sektörü en doğru seçim olmaktadır. Bu alanda verilen profesyonel hizmetlerden kaliteli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Ambalaj, paketleme, ambalaj ve paketleme, nakliyat, taşımacılık

Hemen Arayın
Adres Tarifi